Souhlasím, Viserys, nebo spíš Harry Lloyd mi v GoT hodně chybí. Scéna s vejci je moje oblíbená. :-D Celá šestá epizoda je vlastně moje nejoblíbenější z 1. řady.
@Branislav_Gepeto Radši se neptej. Nechceme přece, aby si tu Nevada zkazila pověst. :-) Tipuju to spíš na něco ve smyslu, že 3. řada bude bull*hit a že se na ní nemáme těšit...
Nebyly dotáčky v Americe kvůli tomu medvědovi, který nemůže cestovat ze Států? O jiných nevím. Tomu, že nestíhali v postprodukci, bych ale věřila. Neříkali někde D&D, že 10 epizod je maximum, co zvládnou za rok natočit, a i tak mají dost napjatý harmonogram?
Komentáře
@Krisa
V čase 0:13? IMHO Locke.
Tipuju to spíš na něco ve smyslu, že 3. řada bude bull*hit a že se na ní nemáme těšit...
Nebyly dotáčky v Americe kvůli tomu medvědovi, který nemůže cestovat ze Států? O jiných nevím. Tomu, že nestíhali v postprodukci, bych ale věřila. Neříkali někde D&D, že 10 epizod je maximum, co zvládnou za rok natočit, a i tak mají dost napjatý harmonogram?