@Kolikokoli mne sa zo 4tej série najviac páčil diel so Zajacom. Ale celkovo áno ten diel s tatérom bol veľmi dobrý, teda hlavne Nathan sa mi tam páčil :D
@Hildegarda@Krisa Neplácám, je to fakt zlato :D. Tragéd, říkám mu "Ross (z Přátel) za mlada" :D. Finn je tam až od 4. série. Simon je super (zvlášť když je s Nathanem), ale po čase se to tak nějak omrzí. A od 2. série už Simona zkazili úplně (si myslím). Jinak nejlepší postava je Seth. Toho žeru ze všech nejvíc :D.
@Nevada Nějak jsem se v téhle diskuzi ztratit a pak už jsem ti zapomněl odepsat. Tak jen ještě rychle k Noir. Já měl radši Kiriku. Je taková introvertnější, smutnější a přitom dokáže napáchat obrovské škody. Povahově mi tam strašně sedla. Ale Mireille byla taky dobrá.
Komentáře
Finn sa objavi az po Simonovom odchode.
Mne sa pacil aj diel baby versus Nathan :)
Jinak nejlepší postava je Seth. Toho žeru ze všech nejvíc :D.
Tak a teď šup šup zpátky do říše pohádek.