TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
1113114116118119362

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Michelle Ona i velká Sněhurka je dost teatrální, takže se snaží být jako ona. Víc mě vytáčí Henry - to jeho "roztomilé mlaskání" při mluvení mi saje krev :D
  • @Branislav_Gepeto Tomu vážně věříš?! :-s
  • @Krisa Jo, ten mě taky štve a stará Sněhurka taky :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @Everett_Young jo taky mi do té doby byl sympatickej, mnohem víc než Ragnar.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Everett_Young Však tím klesl, ale hůl jsem nad ním nezlomila :)
  • Ja už len čakám koľko ľudí sa ostrihá rovnako ako Ragnar.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @JoeGyry Tak ono to je asi praktické - není mu takové vedro na uši a zátylek. Hovořím z vlastní zkušenosti jako každodenní nositelka copu.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    Ale neprijde mi to moc prakticke pro valecnika.
  • Keď otáča so spotenou hlavou nevadí mu že mu ten mokrý cop naráža do tváre, alebo ho má pod košeľou?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Já s copem pádluji na kajaku a nemám s tím žádný problém (do ksichtu nenaráží, jen občas vlítne dopředu přes rameno a leží tam) - člověk si na to zvykne a navíc to frajersky vypadá :D
  • Tak ale jeho by to mohlo stať život! :D
    To mi pripomenula Kvoteho a jeho jazdu na koni s plášťou vejúcim za chrbtom.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • upraveno 6. března 2013
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Tak konečně natočili oblíbenou knížku mytologie jako seriál (The Bible), který vypadá zajímavě. Židi vypadají jako Židi, Egypťani vypadají jako Egypťani. Vytáčí mě jen několik detailů - bělostné zuby i u nejnižšího z otroků nebo nesmyslnost bičování otroků hlava nehlava (má to smysl asi stejně jako kopání do počítače v IT firmě - kdo by si ničil svůj "nástroj k práci"?)
    Trošku mi taky vadí ta doslovnost (doslovných verzí je spousta, mohli natočit něco, co souhlasí s popisem v Bibli, ale zároveň se to nevymyká přírodním zákonům nebo tomu, co dnes známe - nebo to natočit tak, aby "to nebylo jistý, co se vlastně stalo").
    Taky mi přišlo škoda, že se soustředili na věci, které už byly mnohokrát natočeny (Noe, Mojžíš). Kdyby se soustředili na jiné (neméně důležité) příběhy, tak by to bylo asi lepší - např. Jákob a jeho ženy by mohlo být zajímavě zpracováno, to samé Josef a jeho bratři. Mojžíš je okoukaný (stačilo ho zmínit na konci).
    Ale natočené je to jinak dobře. Tak uvidíme, jak se to vyvrbí :)
  • Já Sněhurku v OuaT nemám ráda už od první série. Ačkoliv má být klaďačka, tak je manipulativní a vždycky musí být po jejím. Nemám ráda ani prince, ten zase dřív jedná než myslí.
  • @BenNevis Tak si vychutnaj posledny diel :twisted:
  • @Hildegarda Raději se neraduju dopředu, protože v True Blood jsem taky zapíjela smrt otravné postavy (cliffhanger) a v příští sezóně tam běhá zas. :evil: :-D
  • @Kolikokoli Celkom usmevne, ze Satana hra Mohammed :)
  • @Hildegarda Jn, to jo :D. Ale štve mě ta verze s Abrahámem a obětí, to samé s faraónem. Dycky jsem měla raději Egypťany - proto i Hagar s Izmaelem a faraona.
  • Pěkné. Doc. Kadečková by je (snad) pochválila. :)
    A jak tam teda překládají ten "thing"? V českých překladech ság je to normálně "sněm".
  • upraveno 7. března 2013
    já jsem zvědavej ve Vikinzích(To je zase slovo :spike: :onfire: ), jestli doplujou do Ameriky.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    nepřebejvá ti tam g?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.