Vůbec ty mužský prvky v ženský módě... Pak se možná nelze divit, že se oblibě těší ti kucí co prý vypadají jako holky, páč ta feminita se začíná vytrácet :)
Ja "malemitu" u žien akceptujem, ale vestička (a krátke vlasy a pľuvanie na zem) už je mimo toho. Ešte taký oblek je v pohode. Lily z HIMYM v obleku vyzerala vážne skvelo :D
@Branislav_Gepeto Copak takový sáčko k sukni. Ale dneska jsem na soudu viděl ženský právničky v kalhotovejch kostýmech a znovu jsem si připomenul, jak moc se mi to nelíbí.
Komentáře
Mimochodem - právě jsem zjistila, že už vyšla 1. epizoda Vikingů. Viděl jste to už někdo? Jaké máte dojmy, názory...?
@Dreamer Ty špice! Tím by se daly vypeckovávat třešně, brrr.
Edit: aha je to unik, preair, ma vyjit az za tyden.
Každopádně jsem zkouknul první díl a nenašel jsem tam nic co by mě donutilo vidět další.