Provozní problémy

upraveno 14. ledna 2011 v Webové záležitosti
zatim jsem to prohlížel jen zběžně, třeba tady v diskuzi se nezobrazují obrázky u položek menu a "registrovat se" v levým hodním rohu u loginu vyhodí chybovou stránku... až bude čas, projedu to líp a kdyžtak ti napíšu mouchy, Aleku

Komentáře

  • upraveno 2. dubna 2007
    aha, tady je problém v Opeře, která obrázky očekává :-) no tak dobře, nějaký sem dodám...
    no a tu registraci nahlásím a nechám to na vyšších místech :-)
    Jo a jen jedna připomínka pro vkládání příspěvků, když zakládáš novej topic, vyplň titulek, pak je problém se na to dostat...ale jinak jsem moc rád, že se konečně někdo z původního IceFire ozval, jen tak dál! :-)
  • upraveno 7. dubna 2007
    Nevim, jestli je to u diskuze první příspěvek nebo anotace threadu, ale to co se zobrazí třeba po kliknutí na Diskuze-Jiné, jako příspěvek od tebe, je psaný písmem nečitelným na světlým pozadí, chtělo by to změnit...
  • upraveno 7. dubna 2007
    No dalo mi to zabrat (než jsem pochopil o co jde :-)), ale snad jsem to trefil a je to lepší...
  • upraveno 10. dubna 2007
    yep, mnohem lepší:)) ono se to hrozně blbě vysvětlovalo, no:)))
  • upraveno 3. srpna 2007
    co sekce Materialy - Slovnik?
    byla odsunuta na neurcito?
  • upraveno 3. srpna 2007
    No já neměl žádný časový plán, takže k odsunutí vlastně nedošlo. Ale myslim na to, zatim promejšlim způsoby řešení...když je o to očividně zájem, tož já to snad uspíšim. ;)
  • upraveno 31. srpna 2007
    Aleku, nemůžu se už druhý den dostat na Noční hlídku. Děje se něco, nebo je chyba u mě? Dík
  • upraveno 31. srpna 2007
    Nene, ty svému broučkovi neubližuj, ani neproklínej Billa, asi se opravdu něco děje. Problém je tentokrát v tom, že já v tom nemám prsty. Jinak už bych to vyřešil, samo. ;) Bohužel to nehází ani žádnej warning a hlavně mi na stejnym hostingu na vlas stejný forum běží. Tož počkejme do zejtřka a kdyžtak písnu poskytovateli. Tušim problem s pamětí, to už tu jednou bylo...jen nevim, jak jsem to tehda vyřešil. ;(
  • upraveno 31. srpna 2007
    V pohodě, tak si půjdu zatím číst nějakou galaktickou scifárnu ;-)
  • upraveno 31. srpna 2007
    Prosím, nevedeli by ste mi poradiť kde by som mohol zohnať základné pravidlá pre dungeons and dragons miniatures?
    Ďakujem.
  • upraveno 31. srpna 2007
    Lidi, zase jste fórum zahltili příspěvkama, vzpamatujte se! :-))
    to Marián: Zkus prozkoumat celou d20, určitě ti někdo poradí, jsou tu na to větší odborníci nežli já.
  • upraveno 31. srpna 2007
    Marián: Tyjo, tak tos mě dostal. ;) Doporučil bych to zkusit na d20 v kostce, která je na to zaměřená. Mě napadaj jen výměnný sítě.
  • upraveno 1. září 2007
    Ďakujem.
  • upraveno 17. června 2008
    Aleku, navrhuju udělat něco s mým odkazem v diskuzi pod Rytířem v přísaze (asi odstranit to http:), neboť se zdá, že přitahuje nežádoucí spamy.
  • upraveno 17. června 2008
    HH: Nemyslím, že by to bylo tvým odkazem (děje se to i na jiných projektech a hlavní stránce).. bohužel se zdá, že už jsme na netu dost dlouho a máme natolik velký traffic, že se na nás prostě začínaj roboti věšet, no. :(

    Snažíme se s tím bojovat, mažeme to a banujem celé rozsahy IP adres, odkud to přichází, ale je to tak trochu boj s větrnými mlýny. Ale protože už to začíná být hodně časté, tak se nad tím zkusíme zamyslet a pořešit to nějak radikálněji...
    Do té doby se omlouváme za to obtěžování od spamů a prosíme o trpělivost.
  • upraveno 17. června 2008
    Podle IP adresy vystopovat odesílatele, přijet k němu, namířit kameru, brokovnici - prásk ... vyvěsit na YouTube s názvem "začátek konce Spamerů" a začít rozdávat poukázky na volný lov?
    Ne? Škoda.
  • upraveno 17. června 2008
    Jerson: Výborný nápad :) Mzdou budiž ti nehynoucí sláva!
    Zde je kontaktní adresa posledního oplzlíka
    responsible: Alberto Milian

    address: carretera a Puerto Cortes, 1,

    address: 33166 - San Pedro Sula -

    country: HN

    phone: +504 504 5661784
  • upraveno 17. června 2008
    Tedy opravdu jsem nečekal, že zjisti jméno a adresu je tak snadné :-)
  • upraveno 17. června 2008
    Problém je v tom, že to je jen adresa zombie-počítače, který to rozesílá. A ne skutečného pachatele. Navíc to může být jen provider...
  • upraveno 17. června 2008
    Hele, je to divný...sám jsem o víkend ten spam vytrvale mazal (psal jsem si IP adresy, ale pak jsem je vůl ztratil, takže jsem je nepředal orgánům činným v banovacím řízení)...mám pocit, že tam něco dráždit musí, možná fakt ten odkaz. Protože nový spam se pravidelně přidal, když jsem smazal ten původní. Jako by sondoval, jestli tady už je zachycenej a když jo, jde dál. Ale zase, jak říká Rytíř, děje se to i jinde. Tak držíme, superadmini, palce. Asi budem muset zavést nějaký nový ochranný prvek...třeba cenzuru specifických slov, odkazů...
  • upraveno 17. června 2008
    První cenzura již zavedena, uvidíme jak se osvědčí :)

    Jinak s tím drážděním jsi měl asi pravdu, objevovalo se to pořád ve stejných tématech.. No nic, uvidíme jak zamaká filtr, který právě Max spíchnul horkou jehlou.
  • upraveno 17. června 2008
    Jaká ošklivá a falešná slovíčka jste zcenzurovali, pánové? I když, to je asi hloupá otázka, stejně mi těžko můžete odpovědět, když to filtr nepropustí. :-)
  • upraveno 17. června 2008
    Sansa...a safra, koukám, že to ještě funguje, to musíme napravit. :-)
  • upraveno 23. srpna 2010
    Bohužel jsme se opět stali obětí nějakého spammera, nikoli v diskuzích, ale v článcích. Leč tentokrát je to o to horší, že náprava chvíli potrvá, protože Max (který má zálohy, nebojte) je snad až do konce srpna mimo. Tož sorry a mějte strpení... :-(
  • upraveno 23. srpna 2010
    Už zase? Chjo.
  • upraveno 24. srpna 2010
    jj a vypadá to na úplně stejné články jako minule
  • upraveno 13. ledna 2011
    Spadl web, ci co? Nemuzu se prihlasit a stale se to tvari jako neutralne...
  • upraveno 14. ledna 2011
    nope... všechno funguje jak má. Aspoň teda na pohled.

    Jestli to dál trvá, tak pls napiš, co přesně to dělá, který používáš prohlížeč (a případně jestli to je na jiných jinak nebo stejně), jaký máš typ připojení... a tak
  • upraveno 14. ledna 2011
    Dnes uz je to ok. Proste a jednoduse, jako by neexistoval muj ucet:)
  • upraveno 14. ledna 2011
    Já myslim, že to bylo překlopením do nového dne, prováděj se snad nějaké zálohy apod., tak je možná chvilková nedostupnost...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.