Je to úplně super seriál, i když se mi sestruše pořád posmívá, kdy konečně dospěju :D My little pony je i pro dospělé a naprosto normální lidi! :D Že jo! :D
My little pony je ÚŽASNÝ seriál, který bych přirovnala třeba k Shaun the Sheep - spousta narážek na sci-fi, fantasy, známé filmy, meme atd. Opravdu super. Nejvíc to jde vidět na postavách "Doktora" (poník dělaný podle Tennanta) a Derpy (poník podle memu Derp) a samozřejmě podle závěru jednoho dílu, který přesně kopíruje závěr Star Wars I
@MissUtahraptor Přesně tak! Miluju, jak je to "ne-pro-děti" :D. Absolutně nechápu, co by na tom bavilo děcka, které neznají ty narážky :D. @Melindaaaa Souhlas :D. Já bych byla něco mezi PP a Fluttershy :D.
@Kolikokoli Já totiž nesnáším, když mám ze seriálů hlad - dívám se na ně většinou večer a pak nemůžu spát, protože nemůžu najedená usnout (nebo mi je blbě z přežrání) :D
@Everett_Young Pfff, měsíc se nepočítá = můj vtip je geniální =D
Komentáře
+ Pinkie Pie je prostě dokonalá :D.
@Melindaaaa Souhlas :D. Já bych byla něco mezi PP a Fluttershy :D.
@Everett_Young Pfff, měsíc se nepočítá = můj vtip je geniální =D