TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
1105106108110111362

Komentáře

  • TVD je takové Twilight v seriálové formě, jen bráchové Salvatorovi jsou o něco přitažlivější než zdechliny ze Stmívání, ale hlavní hrdinka je stejně otravná jako v TB a v Twilight :) jinak já Annu Paquin taky moc nemusím, ale v TB je spousta jiných super charakterů (Pam, Laffayette, Jason, Eric,...) kvůli kterým to určitě stojí za podívání ;)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    TVD je pro mě peklo - viděla jsem 1. díl a už v půlce jsem se chtěla utlouct klávesnicí! Koukla jsem se na to, protože miluju True Blood a chtěla jsem další upíry, ale tohle fakt nešlo. Hlavní hrdinka je sice krásná, ale blbá jak bambus a příjemná jak střevní chřipka a hlavní hrdina není ani hezkej, takže ani tahle stránka to nezachrání (je mu asi 35 a hraje středoškoláka, muhuhahaha)!
    True Blood je ve všech směrech lepší než TVD - každý si tam vybere nějakou svojí boží postavu.
    Z nadpřirozených seriálů jsem viděla ještě 1. sérii Being Human (UK) a to se mi docela dost líbilo, jen nemám čas na sjetí dalších sérií (díl má skoro hodinu a já nikdy nevydržím jen u jednoho) a navíc tam je mezera mezi zuby Aidana Turnera (Kili) :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • @paulcz Ta druha cast Black Mirror bola fakt pecka. V takom svete zit, to je na ziletku. Rozdiel medzi spravodlivostou a vrazdou veskery zadny.
  • upraveno 25. února 2013
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • http://tvline.com/2013/02/25/supernatural-season-9-spoilers-misha-collins-returns/

    Collinsův Castiel bude v deváté sérii Supernaturalu opět zařazen mezi regulerní postavy. Kdybych si měl opravdu vybrat nějakou nadpřirozenou bytost kterou bych chtěl jako boha, byl by to právě Castiel :D
  • @Blackfish S Gabrielem by se svět změnil v jedno velké Las Vegas. A holky by pro jistotu měli šest párů rukou :D
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @Krisa poslední díl Spartaka mě tak znechutil, že už na to koukat nebudu. Při sledování se mi dělalo fyzicky špatně. Naevia snad brzo chcípne, ale to já už neuvidim.
    A Crixus je mnohem větší sympaťák v Arrow :-)
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @M1on jo to mě pobavilo :-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @Krisa 3 díly? Takže jsi Crixe ještě neviděla? 8-O to rychle dožeň :-) Mě teda ty flashbacky z ostrova baví nejvíc.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • @Krisa Viac si pamatam, aky level som dosiahla v Zume ako o com bola moja diplomka :)
  • @Krisa Mě ti tři nanejvýš nelezou na nervy, ze sourozenců je Shining Armor (a Big Mac, samozřejmě) jediný, kterého jsem si oblíbila. A jako reklamu na hračky to vážně brát nedokážu. Pro mě jde o další skvělý (i když lehce infantilní) seriál, co MUSÍ ZŮSTAT skvělý a basta! :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 26. února 2013
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Jupí, už jsou titulky na 7. díl Ripper Street. Sice jsem chtěla jít dneska brzo spát (vstávala jsem v podstatě v noci), ale kvůli tomu to oželím :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 26. února 2013
  • upraveno 26. února 2013
    @Nevada Klidek, bol to iba podpich a nikoho som neurazala, len proste neviem vydrzat :)

    Ale ak mas pocit, ze prekladatelka je tu osobne pritomna, staci povedat a nemam problem sa osoravedlnit za par neuvazenych slov ;)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 27. února 2013
    Sakra, že jsem se dívala, teď chci další díl ještě víc než předtím. To je hrozný, že překladatelé mají osobní životy :D
    Nad časem vydání titulků se strhla trochu mela. Tak doufám, že to překladatelku neodradí a bude pokračovat i v příští sérii.
  • @Thorar chce ostatní obrátit proti Spartakovi
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.