Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
A jak má kraťoučké nožičky :D
Mno dám si to aspoň na FB zeď :-)
@Krisa Neřekl jsem že má jeden výraz. Řekl jsem že má pořád stejně debilní výraz, ať už se tváří jak chce. Například pohled při rozhovoru s Králokatem na Zimohradu.