@Krisa Spekuluje se o tom, že Illidana ještě Kiljaden může oživit. Blizzard má ošklivý zvyk oživovat postavy a nevím, jestli bych Illymu zrovna tohle přála :-/
@Everett_Young V Mists of Pandaria ale musejí čelit útoku Hordy, jestli se nemýlím.
To je krvavý elf KaelThas :) Jedině on je takovej blbec skočit na lep plamenné legii když i když ho před ní varoval někdo jako Illidan v démon formě :D Takhle vypadá po tom co byl zabit ve své pevnosti/vesmírné lodi (ukradené naaru) Tempest Keep. V cinematicu tam se do něj zabodnou démonské krystaly ze kterých čerpal energii, udrželo ho to naživu, byť v téhle podobě. Konečně byl zabit v Magister Terrace.
@Branislav_Gepeto určitě víš jak tam probíhala bitva o Gnomeregan, město bylo dobyto, Gnomové mají svůj domov, bohužel tam nepřítel stihnul odpálit něco na bázi atomovky, tak je to kolem zamořeno radiací.
@Gardien A od té doby čekám kdy konečně Varian přikáže a potáhneme na nemrtvé. Za to co udělali při dobývání Gilneasu, bych srovnal Undercity se zemí a spálenou zem posypal solí a sanytrem.
A k Sylvanas, popravit a předtím mučit. Ona není nic než vrah, zrádce a šílenec. Tam už z té elfky kterou byla nezůstalo vůbec nic.
Jinak na mezery v lore se klidně ptejte, vím spoustu hovadin, co bych ani vědět neměl a měl bych se radši učit rozumnější věci, ale jak to tak chodí člověku tohle uvízne v paměti :D
@Blackfish "Jinak na mezery v lore se klidně ptejte, vím spoustu hovadin, co bych ani vědět neměl a měl bych se radši učit rozumnější věci, ale jak to tak chodí člověku tohle uvízne v paměti " hovoríŠ mi z duŠe.. kontrolna otázka.. o koľko je starší Arthas/Janina od Arthasa/Janini?:
@Benji Hlavní baštou lidstva je království Stormwind, i když ten je každou chvíli pod nějakým útokem. Kul Tiras je v pořádku, Dalaran obnovený. Gilneas je poničený, Stromgarde skoro zničený. Lordareon a Theramore jsou pryč, z Alteracu se stala jedna velká zločinecká organizace, která proti Alianci bojuje. Tolik k lidským královstvím. Problém mají lidi jak s Hordou a nemrtvými, tak s rebely a zločineckými organizacemi (to ale vlastně platí i pro jiné rasy). Ale Blizzardi určitě vědí, že oddělat lidstvo by nebyl nejmoudřejší tah. Lidi z Azerothu mám ostatně ráda, protože jsou nezlomní a přizpůsobiví.
Kto vlastne teraz vlastní Gilneas a Gilneas City? Pokiaľ viem, na konci questovej etapy Worgenov v Gilnease oni odišli s Nočnými elfami s prísľubom návratu. Zatiaľ tam bola Sylvanas, ktorá dokonca rokovala v ich katedrále, takže bola fyzicky v Gilneas City, ale neviem či ju odtiaľ vyhnali alebo tam zostala. Ešte to toho pindala Horda s orkskými nájazdníkmi, ktorých Sylvanas získala od Garrosha a niektorí z Worgenov boli zlí. A ešte tam bol Godfrey aj s tými neworgenatými ľuďmi z Gilneasu. Viem, že je BG Gilneas, ale neviem, či všetky tieto strany o toto územie bojujú alebo ho obsadila jedna strana, ktorej sa ho snažia vyfúknuť (myslím, že Godfrey sa napokon ujal Gilneasu, či?)?
@Branislav_Gepeto Godfrey je správný kolík, že se tu pindu nemrtvou aspoň na chvíli zabil. Gilneasu se neujal, hráči ho zabili v jeho pevnosti, jestli ho teda Blizzardi nemají v úmyslu podruhý (!) oživit. Nejspíš na tom území bojují worgeni proti Hordě, kdyžtak ať mě někdo opraví.
Hellscream bude závěrečný boss Mists of Pandaria. To není žádný překvapení, spíš bude zajímavý, kdo ho nahradí. Pochybuju, že se Blizzardi rozhodnou pro Thralla. Zajímavé by bylo, kdyby to nebyl ork - to by asi i zlepšilo vztahy mezi Aliancí a Hordou. Tuším, že Hordu v dalším rozšíření čekají krušné časy, protože ji navíc možná opustí Krvaví elfové a Sylvanas je pár kroků od toho, aby se obrátila i proti svým spojencům.
IMO Lorthemar Theron (vůdce Blood Elfů) nebo VolJin (pán Trollů) - protože Sylvanas je šílená, Baine moc mladý a nezkušený vůdce, Gallywixovy (goblin) ani Ji-mu (pandaren) by to nesvěřily. Navíc tihle dva ukázali v dosavadním ději že na to mají, Voljin už dávno, Lorthemar při nedávných událostech okolo Jainy, Dalaranu a sporu s hordou.
Komentáře
@Everett_Young V Mists of Pandaria ale musejí čelit útoku Hordy, jestli se nemýlím.
túto sériu poznáte? :) mňa vie celkom pobaviť
@Branislav_Gepeto určitě víš jak tam probíhala bitva o Gnomeregan, město bylo dobyto, Gnomové mají svůj domov, bohužel tam nepřítel stihnul odpálit něco na bázi atomovky, tak je to kolem zamořeno radiací.
@Gardien A od té doby čekám kdy konečně Varian přikáže a potáhneme na nemrtvé. Za to co udělali při dobývání Gilneasu, bych srovnal Undercity se zemí a spálenou zem posypal solí a sanytrem.
A k Sylvanas, popravit a předtím mučit. Ona není nic než vrah, zrádce a šílenec. Tam už z té elfky kterou byla nezůstalo vůbec nic.
Jinak na mezery v lore se klidně ptejte, vím spoustu hovadin, co bych ani vědět neměl a měl bych se radši učit rozumnější věci, ale jak to tak chodí člověku tohle uvízne v paměti :D
@Krisa
Nejste jediný kdo WoWko posílá do háje :-D
A celkově, jak lidé dopadli? Mají šanci?