Citáty z filmu

upraveno 6. listopadu 2010 v Akce a hlasování
1484951535474

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @flanker.27 Bláznivá střela. Řekla bych, že ta první, když Frank Drebin poprvé potká Priscilu Presley (nepamatuju si, jak se ve filmu jmenovala)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Krisa Ano. A Jmenovala se Jane.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 25. ledna 2013
  • Me Padouchsta :D (Já padouch)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • upraveno 25. ledna 2013
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Raz som na nete videl diskusiu (nebolo to tu? Alebo na inom fóre...) o filme, kde spomínali čosi podobné. Myslím, že to bol film veľmi starý, ale nespomeniem si jeho názov. Bolo to desne dávno (no nie až tak dávno, ale ja som rád keď viem, čo sme robili včera v škole). Nie je ten film taký starší? Nejako z rokov 70tych alebo 80tych alebo 90tych?
  • upraveno 26. ledna 2013
    Šedesátá léta :) dvě nominace na oskara.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 1. února 2013
    Asi to nikdo neuhádne, tak dám nápovědu: hlavní roli ztvárnil Marlon Brando.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ahá, som skoro zabudol, že sa ešte háda toto :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tak to bude asi Bounty. Já viděla jen tu novější verzi s Hopkinsem a Gibsonem.
  • upraveno 1. února 2013
    Přesně tak Vzpoura na Bounty v hlavní roli Marlon Brando. A opravím sám sebe, spletl jsem vás se dvěma nominacemi na oskara, bylo jich 7. Moje omluva :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 1. února 2013
    @Nevada Starwars IV
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    jop (Star Wars)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    ok, tak jeden jednoduchý:

    "Tati? Můžu to vyplnit? Víš jak ráda se přihlašuju."
  • Hurá, konečně vím! Leon.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @brbr :applause:
  • upraveno 1. února 2013
    DD: "Za prvý, Šmoulinku nestvořil Taťka Šmoula, ale Gargamel. Vyslal ji jako zlýho agenta, aby rozvrátila Šmoulí vesnici. Ale nepřemožitelný dobro šmoulího života... ji proměnilo. A co se týče toho grupáče... To je prostě nesmysl. Šmoulové jsou bezpohlavní. Ani nemají... rozmnožovací orgány pod těma bílejma kraťáskama. Proto je to strašně nelogický bejt Šmoula. Jakej má život smysl, když nemáš čůráka?"
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @brbr Donnie Darko
  • @Everett_Young To byla rychlost! :applause:
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 1. února 2013
  • Tak si představ?
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 1. února 2013
    @Gardien Já věděl že to budeš vědět ;-)

    A samozřejmě: :applause:
  • hmm co sem dám...

    lehké to je dle mně

    B: Now as to you poor devils? So as I see it, when it comes to the subject of what to do next, you gentlemen have two choices. One: once I'm gone, you could lift that beast off the remaining A, then carry him to the nearest town. Which would be at least 37 miles back the way you came. Or Two: You could unshackle yourselves? take that rifle, put a bullet in his head, bury the two of them deep, and then make your way to a more enlightened area of this country. The choice is yours. Oh, and on the off chance there are any astronomy aficionados amongst you, the North Star is that one. Tata.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Nespoutaný Django
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.