Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
Tak dáme ještě jednu z tohoto písečku. :-)
"A co zbyde z tebe bez obleku?"
"Milionář, playboy, filantrop."
@Vlcacka Můžeš zadávat ;-)
Bez nápovědy bych byla nahraná. A navíc jsem opruzovala v mezihře. :-)
"Mohla bys prosím přestat opakovat, co říká počítač?"
"Tak hele! Možná mám pitomou práci, ale budu ji dělat pořádně!"
Jedna z mých nejoblíbenějších parodií. :-)
Na sci-fi.
Tadá! Levá bota Jasona Nesmithe je tvoje. :-)