Dobrej postřeh, dík. Zkusim to napravit. Ony by všechny rodokmeny chtěly projít a dodělat, ale schovavam si to na časy, až nebude do čeho dloubnout. Přední jsou souhrny knih, které teď zase ožívaj. A s tím vás, drazí spolupracovníci, Joe a sarvene, volám na forum. ;)
ja viem, viem, Arya ma čaká a je to moja veľka hanba. _Na druhú stranu, sľúbil som, že to napíšem skôr ako Martin DwD, tak aspoň nejakú hranicu som si dal :-)
Mám dotaz....zatím jsem přečetl jen Hru o trůny (vlastně jsem druhou knihu dočetl asi před 10minutama :), tedy nevím jak to jde dále a Robert přece s Carsei neměl manželské děti...tzn. že Jofrey, Tommen nejsou jeho potomky. Nebo ano?
Uhodils hřebík na hlavičku, právě původ Cerseiných dětí bude důvodem pro jednání další výzmamné postavy, která ve Hře o trůny zatím přímo nevystupovala, byť se o ní často hovořilo.
Kubulinek asi naráží na to, že by tu ty děti neměly být uvedeny. Avšak uvedeny tu být musejí, protože ač nejsou ve skutečnosti královští potomci, stále jsou tak vedeni, mají stále stejná práva . Lid je tak bere a nikdy to nebylo zpochybněno nijak oficiálně.
Dobrej postřeh. Jak vidíte, stromy jsou lehce zastaralé, takže těch chybek tam bude možná víc. Píšu si to jako úkol do budoucna. Jen přemýšlím, jestli zachovat stejnou formu. Má to smysl kopírovat sem vlastně dodatky z knih? Jestli by nebylo lepší vymyslet trochu jiný způsob zpracování rodů. Máte nějakej nápad, návrh? Sem s nim! :-)
ad Sága...nejlepší způsob, jak toho docílit, je dodělat souhrny, protože až bude souhrn Bouře, přešoupnu jí nahoru jako novinky, nápodobně pak s Hostinou. Jako můžu to předatovat i nyní, ale lepší a víc motivující mi přijdou ty souhrny. :-)
Komentáře
ale trochu ti závidím, že si práve prečítal Hru, a máš pred sebou toľko nového a zaujímavého :-)