Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
"Playboy... Nikdo tam není voblečenej, trapas!"
A/Zombieland
B/ Chata v horách
C/Soumrak mrtvých
Bohužel jsem neviděl ani jeden už dlouho tak nevím :)
Okej, tak ďalšia, tematická: "They're eating her... and then they're gonna eat me! Oh my Goooooooood!"
Jedny šaty jako slunce po ránu. Druhé šaty modré jako letní obloha. A třetí, černé jako noc plná hvězd.
B: Protože ji miluje.
A: A proč potom utíká?
B: Protože se bojí.