Poradna
web je plný mudrlantov, ale občas sa oplatí poradiť v úzkom kruhu ľudí, ktorých poznáte. niekto vie aké televízory sa oplatia kúpiť, niekto sa rozumie do opravy auta a niekto....
Kutilovia a odborníci, toto je miesto kde budete velebení nami, čo majú veľa otázok.
Kutilovia a odborníci, toto je miesto kde budete velebení nami, čo majú veľa otázok.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.

Komentáře
ale Krisa není tyran, že ne Kriso? Kriso? Co dělá to pádlo v tvé ruce? Neee! POMOOOOC! :onfire:
http://www.bookfan.eu/kniha/34905/Dobrodruzne-hry-v-telocvicne
Určitš toho bude víc v knihovně :-)
Jak jsme na základce hráli takovou spešl vybíjenou. Všichni běhali v kruhu a učitel byl uprostřed s míčem a střílel :D
Pak je dobrá hra na honěnou ve dvojicích. Jedna dvojce má babu a musí se držet za ruku. ostatní jsou také ve dvojicích. Dvojce se samozřejmě nesmí pustit.
Pak jsme hráli to samé, ale jako kraby. To znamená chodit po čtyrech a zády k zemi.
Babu samozřejmě nemusí mít jen jedna osoba, pak se ale občas ztrácí, nebo ji najednou má víc lidí než na začátku. =D
Co lokty? Nohy? Hlava? :-?