Že jsem tak smělá až drzá, jak se to tady změní po vyhlášení témat, kdy budou sice lidi psát, ale každý zatím sám pro sebe a jinak fórum zůstane v běžném nudném módu?
@Nevada Bude se diskutovat o vyhlášeném tématu. Půlka uživatelů bude chválit Heavyho úžasný výběr zatím co druhá půlka se bude držet za hlavu kdo tohle vymyslel =D
Komentáře