Povídka č. 16 /3. kolo/ - Ice & Fire

upraveno 1. února 2014 v Povídky

Komentáře

  • Roztomilá povídka :)
  • Ale tie uvodzovky, tststs, musela som privriet obe oci :D
  • Rozkošná divadelní hra, jen mi přišlo, že polovinu dialogů má Nymeria a na chudáka Ducha, Léta a hlavně Chundeláče už nebylo moc místa. :-)
  • @Lady Sansa Tak zrovna Duch má být ten tichý...
  • No tak dobře, Ducha bych oželela, ale s více Chundeláčovými dialogy by to mohla být opravdu filosofická povídka plná moudrosti :-)
  • Zlovlci jsou skvěle popsaní, každý je jiný, ale dohromady tvoří super rodinku (smečku) - prostě sympaťáci :-) A ten konec... Ten je fakt moc hezký.
  • Hezky sedí charaktery (i na Starčata) :-)
  • Ach, tohle bylo pohlazení po duši... :weirwood:

    Výborný nápad, dobře napsané, jen mě na začátku zarazilo použití slova 'mrazivý', hned třikrát v prvních třech větách. No, možná to byl záměr ;)
  • Třeba má autor/ka rád/a Dědu Mráze. :-)
    Na to, že téma jsou Mlčenliví společníci, je tedy povídka dost ukecaná. :twisted:
  • Že já blbeček nedodala prázdný dokument jako povídku. To bych zabodovala, ne? :-D
  • To by bylo originální. :-)
  • Možná příště, až se naskytne podobná příležitost :-D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 27. prosince 2012
    Jaj to bylo hezké. Hrozně milé a vtipné.
    Je vidět, že "jaký pán, takový zlovlk" :)

    @Montezuma3 Dík, odteďka je chudák Chundeláč odsouzen k hudebnímu podkresu v mé hlavě.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Taky mezi těmi 5 kostmi mohla ležet i ta ukradená :)
  • Odrazový můstek pro pokračování: Vyšetřování navrácení ukradené kosti. ;-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    V hlavní roli Chundeláč a máš výbornou komedii :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Téma pro další kolo: "Nalezená/ztracená kost" :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    A pokud výraz "kost" použijeme i v přeneseném významu, tak to opět nabízí netušené možnosti :o))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Nevada A já myslel, jak si toho dvojsmyslu nikdo nevšimne :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tak to mě málo znáš ;)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Otec se pokoušel strýce Balouna přesvědčit, že Mánička je také pěkná kůstka, ale strýc odvětil, že je to dřevo a inteligenta neuspokojí. :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Ještě že ne naopak. :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    To ne :o))

    Ale on Oddie se často chová jako Chundeláč v povídce. A k tomu ta kost :o)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.