Včera na wic.netu oznámili fan casting na 4.sérii. V diskuzi tam jedna uživatelka hodila pohyblivý gif ze seriálu Robin Hood, že Armitage je na Victariona ideální. A má pravdu, děvčica.
@Chmur Připadá. Ale jak už jsem psala - aspoň nebudu tak trpět, když se bude příběh točil kolem Greyjoyů ;o) I když je otázka, jestli tou dobou budu ještě seriál sledovat. Obávám se, že po třetí sérii budu tak znechucená, že to zabalím a budu předstírat, že existuje jen první série.
Komentáře
Ale ano, tam byl úžasný ;)
Včera na wic.netu oznámili fan casting na 4.sérii. V diskuzi tam jedna uživatelka hodila pohyblivý gif ze seriálu Robin Hood, že Armitage je na Victariona ideální. A má pravdu, děvčica.
@Nevada Koukání by bylo dobré, ale já je stejně tak nesnáším...
Připadá. Ale jak už jsem psala - aspoň nebudu tak trpět, když se bude příběh točil kolem Greyjoyů ;o)
I když je otázka, jestli tou dobou budu ještě seriál sledovat. Obávám se, že po třetí sérii budu tak znechucená, že to zabalím a budu předstírat, že existuje jen první série.