Tak jsem malovala obrazce na zeď a stihla jsem to (sice za 5 dvanáct, protože zítra odjíždím na hory, ale přece). Takže autorům kromě písemných díků přidám ještě ty bodové.
@Montezuma3 Och děkuji, ani jsem si nepřipravila žádnou děkovnou řeč, tak jen ve zkratce: Chtěla bych poděkovat svým rodičům, kteří mne celý život podporovali, chtěla bych poděkovat svým prarodičům a praprarodičům za totéž, chtěla bych poděkovat svému bratrovi, díky kterému jsem často cvičila svoji trpělivovost, dále bych chtěla poděkovat svým manažerům, bez kterých bych tuto práci nikdy nedostala a samozřejmě bych chtěla poděkovat tomuto fóru, jeho členům a autorům povídek, bez kterých bych to nikdy nedokázala. Děkuji
A nezabudni poďakovať aj svojim prapraprarodičom, pretože bez nich by tu neboli ani tvoji praprarodičia, ani tvoji prarodičia, ani tvoji rodičia, ani ty ;) Spomínal som už tvojich praprapraprarodičov, bez ktorých by tu neboli tvoji prapraprarodičia a tým pádom... :D
=D No presne... Vtípky tohoto rázu sa mi páčia.. Keď sa niekto snaží povedať čosi múdre a druhý ťulpas mu to kazí takými debilnými Philosopersaursovými otázkami :)
Komentáře
tak to každopádně
Jen račte, done Vito ;)
Trochu jo :o))
"Všechno nám vzali, i našim otcům a otcům našich otců."
"I otcům otců našich otců."
"Jo."
"I otcům otců otců našich otců. I otcům otců otců-"
"Nerozpatlávej to."
Těším se, co zajímavého se dočtu od ostatních.
bola to fuska