@Montezuma3 D je spravne. Vsetko este raz a naopak. Ale mozno som len sedela blizko platna - 8. rada tusim. Zle sa mi na to divalo a nebola som sama. Ale ty mozno nie si nachylny na epilepticke zachvaty :).
Mno původně jsem chtěl napsat Origins Wolverine. Ale pak jsem si řekl, že by sem přece Everett nedával citát z takové sračky. Tak jsem zkusil tipnout X-mena. Tím byl myšlen ten první film z roku 2000. :-)
Ja som Origins nevidel a akosi sa k tomu nemôžem dostať (moc sa mi nechce). Radšej som si pozrel Prvú triedu. Ja čakám, kedy budú pokračovať. Veď Magneto tou figúrkou na šach pohol, to je jasné znamenie, že pokračovať môžu, ale oni furt nič nerobia, akurát sa vracajú do minulosti. Teraz má ísť akýsi ďalší, ktorý by už mohol byť pokračovanie, ale aj tam sa v podstate budú vracať do minulosti. Názov si už nepamätám... Past of our Future alebo čosi také...
Komentáře
B: "Máš to tady pojištěný?"
C: "Ne."
B: "Tak to je škoda."
B: To je náhrobní kámen, A.
A: A my jsme mrtví?
"Chci říct, že ten malej Diego byl kretén."
"Jo, ale byl to ten nejmladší kretén na Zemi."