AGOT figurky

upraveno 5. května 2011 v Komunita

Komentáře

  • upraveno 28. srpna 2007
    Tie miniatury su nadherne... :)
  • upraveno 28. srpna 2007
  • upraveno 28. srpna 2007
    No musím říct že valyrijské figurky nic moc tedy :( počínaje natřeíma konče skulpturou. I měřítko je blbé, navíc cena bude obrovská.
  • upraveno 8. září 2007
    Ned i Dany se mi libi, ale Ohare jsem si predstavoval trochu jinak..
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.