@Montezuma3 Myslím, že ne. Ten seriál mě zaujal. To jsem teda zvědavá, jak to bude vypadat. Podle wiki začalo natáčení v červenci. A samozřejmě tam hraje jeden ze Skarsgårdů (a dokonce Gustaf, můj oblíbený!)... :D
"Storm is coming"... to by mělo být spíš motto 3. řady GoT :)
A v tom teaser/traileru se mlátí skupinky pět proti pěti, nebo se mi to zdá? :) Edit: aha, já to možná nepochopila, a celá ta scéna byla natočená jen pro účely teaseru...
Tak co ten Homeland? Ještě pořád embargo? Nechápu, jak někomu můžou cyhbět 3-4 epizody :-) Od páté epizody - zásadní break - jsem to dal prakticky na dva zátahy za víkend. Jinak to nešlo, druhá řada v mých očích asi předčila první.
Ještě jsem neviděla, ale pokud vám to udělá radost, tak tohle vlákno přestanu na čas sledovat ;o)
Já jsem z druhé řady spíš zklamaná, v polovině série jsem to chtěla zabalit. Je to zbytečně natahované, snaha překvapovat za každou cenu to neskutečně potápí, rádobypsychotická Carrie je hrozně otravná. Četla jsem přirovnání, že se to pomalu mění na další řadu 24, a s tím souhlasím (24 jsem přestala sledovat v polovině 2. série, protože mě to taky přestalo bavit).
Já se do toho vůbec nemoh dostat, už s první sérií jsem měl problém, závěr byl ale nakonec fajn. Druhou jsem pořád odkládal, vůbec se ně ní nětěšil tím klasickým způsobem - možná to je ten důvod, nízká očekávání, to je vždycky super předpoklad.
Na Newsroome nenávidím to ich riešenie vzťahov, čoho je niekedy až nezdravo veľa. Ale inak sa mi to páči. Veľkej časti vecí tam nerozumiem (pre mňa až priveľa cudzích názvov a politiky), ale zase inej časti rozumiem a veľmi sa mi páči to podanie. A záver bol úžasný. Hlavne herečka hrajúca McHanze sa mi páči s jej pohybmi :D Najmä časť Blackout a jej "Sakra práce", keď to vyslovila okamžite ako zapli elektrinu, to bolo úžasné.
Komentáře
Ten seriál mě zaujal. To jsem teda zvědavá, jak to bude vypadat. Podle wiki začalo natáčení v červenci. A samozřejmě tam hraje jeden ze Skarsgårdů (a dokonce Gustaf, můj oblíbený!)... :D
Ale na to jak vesele o tom píší na TZ mi to nepřijde nějak pěkný a navíc to video vypadá dost jako teaser na GoT :-)
A v tom teaser/traileru se mlátí skupinky pět proti pěti, nebo se mi to zdá? :)
Edit: aha, já to možná nepochopila, a celá ta scéna byla natočená jen pro účely teaseru...
Já jsem z druhé řady spíš zklamaná, v polovině série jsem to chtěla zabalit. Je to zbytečně natahované, snaha překvapovat za každou cenu to neskutečně potápí, rádobypsychotická Carrie je hrozně otravná. Četla jsem přirovnání, že se to pomalu mění na další řadu 24, a s tím souhlasím (24 jsem přestala sledovat v polovině 2. série, protože mě to taky přestalo bavit).
Já se do toho vůbec nemoh dostat, už s první sérií jsem měl problém, závěr byl ale nakonec fajn. Druhou jsem pořád odkládal, vůbec se ně ní nětěšil tím klasickým způsobem - možná to je ten důvod, nízká očekávání, to je vždycky super předpoklad.