Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
Aleku, nestává se z tebe elitář? ;-)
"Hele, došlo nám kamení."
Druhý se zamyslí a povídá:
" Ty vole, to jednou někoho dost vyděsí."
do Silvestra
chybaju mi asi 4 najdlhsie poviedky a urcite chcem hlasovat a aspon takto odmenit skvelych autorov