Bodovačka 2 (od trůnů k tanci)

1174175177179180313

Komentáře

  • 29. bodování

    Mistr Aemon -1 (50)
    Jorah Mormont +2 (44)
    Myrcella Baratheon +1 (12)
    Val 0 (32)
  • 30. bodování

    Mistr Aemon +1 (51)
    Jorah Mormont +2 (46)
    Myrcella Baratheon 0 (12)
    Val -1 (31)
  • 31. hlasování

    Mistr Aemon 0 (51)
    Jorah Mormont +1 (47)
    Myrcella Baratheon -1 (11)
    Val +2 (33)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 11. prosince 2012
    32. hlasování

    Mistr Aemon +2 (53)
    Jorah Mormont -1 (46)
    Myrcella Baratheon +1 (12)
    Val 0 (33)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Že bych to taky jednou rozvedl:
    Aemon - vzdělanec, inteligence, čest. Kdyby jen byli targaryeni jako on.
    Jorah - otrokář, pedofil :)
    Mycella "Baratheon" - hodné inteligentní dítě
    Val - ta si to u mě naprosto rozlila řečmi o Shireen - primitivní pověrčivost
  • @flanker.27 Primitivní pověrčivost? Šedý lupus je nakažlivý, co kdyby ti někdo nastěhoval domů člověka nakaženého leprou? Asi by se ti to taky nelíbilo že?
  • upraveno 11. prosince 2012
    33. hlasování

    Mistr Aemon +0 (53)
    Jorah Mormont +2 (48)
    Myrcella Baratheon -1 (11)
    Val +1 (34)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Že jich ale už nakazila :)
    Řeči o nečistém dítěti, kterému poslouží bolehlav, ale i dýka či polštář, by jí v mé přítomnosti nakažlivou mečovitost. :)
  • @flanker.27 Super, elegantně ses vyhnul odpověděti. Takže se ptám znova. Jak by se ti líbilo mít doma člověka nakaženého leprou?
  • upraveno 11. prosince 2012
    34. hlasování

    Mistr Aemon +1 (54)
    Jorah Mormont -1 (47)
    Myrcella Baratheon +2(13)
    Val +0 (34)
  • Ale no tak, Ygritte by se nezachovala jinak, Val žila celý život za Zdí, kde jí vtloukali tahle moudra do hlavy, těžko začne myslet osvíceně, jakmile překročí Zeď .
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Everett_Young
    Ale Shireen se vyléčila. Chceš říct, že člověku, který přežil choleru nebo mor, by ses vyhýbal obloukem a nejraději ho okamžitě podřízl?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Everett_Young Everette, nemluv o něčem, o čem nevíš. Lupus je nakažlivé onemocnění jen podle Val :)
  • @Nevada Pokud již nadále nemůže být přenašečem choroby, pak samozřejmě ne.
  • @flanker.27 Aha, takže Jon Connington to chytil zcela náhodně po tom co si dal společnou výřivku s kamenným mužem (čti nakaženým šedým lupusem) .
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Viktor Máš tam dvakrát +2, oprav to
  • PhoebeaPhoebea I see you
    upraveno 12. prosince 2012
    35. hlasování

    Mistr Aemon +1 (52)
    Jorah Mormont +2 (49)
    Myrcella Baratheon -1 (11)
    Val 0 (34)

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Everett_Young
    Ale možnost, že by Shireen byla přenašečem, je nejspíš hodně malá. Martin sice na nějaké zákonitosti zvysoka..., ale zatím tomu nic nenasvědčuje.
  • @flanker.27 ok, podle wikipedie máš pravdu, a Shireen není nadále přenašečem Šedého Lupu. Ovšem pokud by jsi žil celý život někde v pralese a rodiče ti vtloukali do hlavy že tomu tak není, asi by si byl vůči takovýmto argumentům také skeptický. Nebo ne?
  • @Phoebea Smaž si součty, Viktor před Tebou špatně rozdělil body. ;)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 11. prosince 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 11. prosince 2012
    @Phoebea Především podstata onemocnění kamenných mužů bude zjevně jiná - normální nakažený by měl umřít/výjimečně se vyléčit. Oni stále žijí. Shireen zjevně nikoho nenakazila za celou dobu života.

    Samozřejmě, bavíme se o fantasy nemoci (resp. fantasy obdobě skutečného onemocnění), takže v konečném důsledku si to rozhodne autor, ale pokud mám brát tvrzení mistrů - není to nakažlivé vs. buranskou Val, vyberi si mistry.

    @Everett_Young Neříkám, že bych nebyl stejný primitiv. Taky by na mě nebylo nic obdivuhodného :)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 11. prosince 2012
    @flanker.27 a co ty hromady kamenných chrličů na Dračím Kameni? :twisted:
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Everett_Young Jo, tak to bude ono, jsou to vlastně nakaženci, kterými Stannis zdobil svůj hrad :)
  • @flanker.27 prostě nemáš rád Val :P to je jasný
  • @flanker.27 To je známo. :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer Ale tak nemám rád - že bych po ní zrovna prahnul to ne (ač nevim, naživo kdo ví... ;-) ). Ale spíš mi byla lhostejná. V Tanci si to ovšem pohnojila - koukám na to stejně jako na pouštění žilou, léčbu pijavicema a přikládání rozpálených baněk :)
  • @flanker.27 já jí to nedokážu zazlívat, ovšem přiznávám, že kdyby to byla dejme tomu Ygritte, tak je to mrcha pověrčivá zabedněná, Val je mi zatím sympatická, nedokážu říct přesně proč, ale je. Zatímco jistá zrzavá divoženka je mi silně nesympatická, ale tady dokážu určit, kde je zakopaný pes(Jon) :D
  • @flanker.27: baňky a pijavice můžu doporučit.. osobni skuŠenost
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer On ten free spirit těchto lidí má něco do sebe, ale jak se říká hezky česky "vocamcaď pocamcaď". Je takovej trend si ty různé divochy idealizovat a mít je za vznešené osoby (takovej Vinnetou), ale realita bejvá obvykle jinde :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.