A Game of Thrones a D20-based Open Gaming RPG

upraveno 5. dubna 2006 v RPG - hry na hrdiny
2»

Komentáře

  • upraveno 25. dubna 2007
    Sakra byls rychlejší...
  • upraveno 25. dubna 2007
    Dneska o tom informuje už i Martin na svém webu...ale konkrétně z něj taky nic nevypadlo, a hlavně to už asi nebude v jeho kompetenci. Každopádně tam píše, že se settingem by měl vyjít i nějaký průvodce postav a míst....tož uvidíme v 08.
  • upraveno 10. května 2007
  • upraveno 10. května 2007
  • upraveno 10. května 2007
    Ono taky je trh D20 přesycen a nové d20 produkty se prodávají hůře a hůře.
  • upraveno 10. května 2007
    Mohl bych ti ukázat grafy, které říkají opak. Ale k čemu by to bylo? My dva v řízení Green Ronin nesedíme...
  • upraveno 10. května 2007
    tak ;)
  • upraveno 2. července 2007
    Dalcor (alebo aj ostatní), čítal(i) si(ste) aj verziu pravidiel AGOT RPG pre Tri-Stat dX? Ak áno, ako ju vidíš(te) v porovnaní s d20 verziou?
  • upraveno 2. července 2007
    Ne, nečetl jsem, ale mám jí doma
  • upraveno 2. července 2007
    Chystám sa si to prečítať, ale bohužiaľ to neviem následne porovnať s d20, keďže ho tak dobre nepoznám.
  • upraveno 2. července 2007
    Pokusím se někdy....
  • upraveno 16. května 2008
    Nevím kde to sehnat.
  • upraveno 16. května 2008
    stačí panu Googlovy předhodit termíny "Píseň ledu a ohně cena"
  • upraveno 16. května 2008
    No, mívali to v Černém rytíři v Praze, jinak jedině na netu, ale bude to asi problémový, vydavatel prakticky zanikl a novou verzi chystá jiná firma, vyjít by to mělo co nevidět.
  • upraveno 24. září 2010
    Nevíte, jestli to teď aktuálně prodává někdo u nás? Nic jsem nenašel.
  • upraveno 25. září 2010
    Možná to ještě bude někde k sehnání (Černý rytíř?), ale moc bych na to nesázel. Teď aktuální spíš SIFRP od Green Roninů, ti vydali už několik příruček a maj docela úspěch. Ale to už není na d20 bázi.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.