Sansa, ach, ta naše malá Sansa!

upraveno 6. listopadu 2010 v Postavy a bytosti
12829313334

Komentáře

  • @flanker.27 Začala jsem hokej sledovat když končila slavná šňůra Vsetína, to bylo tuším 1998-1999 (To ještě koučoval Zdislav Tabara, budiž mu země lehká), v bráně Čechmánek, na ledě Patera, Procházka, Dopita... za Zlín snad hrál ještě Stavjaňa snad a i Okál... myslím že za to mohlo Nagano. Pak šel Vsetín do kopru, Bříza ve Spartě skončil... a přišli další a další. Předloni jsem fandila Varům když vyhrály titul, loni Kometě a mezitím když nevypadnul tak Liberci, oblíbila jsem si ho když tam byl ještě Hnilička. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. prosince 2012
    @Vlcacka Vida vida, to je přehled :) Já to pravda nejvíc sledoval za studijních let - právě konec devadesátých let a počátek minulého desetiletí - Výborný, Hlaváč, Martinec, "starej dědek" Žemla, Zelí, Hlinka, pak nám přihodili Broše s Kratěnou, Vůjtka, jó, to byly časy. Hlavně období, kdy Sparta bojovala se Vsetínem o tituly, přičemž jsme na Vsetín křičeli, že kdyby hráli vidlema, vyjde to při jejich stylu hry nastejno :)

    I když loni mě kamarád vytáhnul na Play off a já musel dvakrát po sobě trpně přihlížet porážce od Komety.

    Vida vida, Sansa to dotáhla až do Holešovic :)
  • @flanker.27: Kratěna, Broš, Tomajko, to byla dobrá útočná trojice! :-) Já měla taky kupu kartiček, jak z extraligy tak z NHL, v kanadskoamerické lize tenkrát ještě chytal Patrick Roy, končil veterán Grant Fuhr a Hašek byl ještě v Buffalu. :-) Mám slabost pro gólmany a ty jejich pomalovaný helmy, baví mne třeba hrozně helma Hamerlíka s Chuckem Norrisem. :-) Ale možná si ji přemaloval. :-D
    No Sansa by byla dobrá roztleskávačka myslím. :-D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Grrr, Vsetín... :o/
  • @Nevada
    Klídek, stejně už tým neexistuje.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Vlcacka
    I tak... ;o)

    @Ugla
    Myslím, že to příliš dramatizuješ.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • @flanker.27: Kurnik ja musim dokončiŤ tu svoju poviedku game of thrones ze středni
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Nemusíš.
  • @Gardien Musíš!
  • :D problem je v tom že tam stieram vekove hranice a generacie...
  • @Gardien Takže Tommen randí s Cat. Rhaegar se nemůže rozhodnout mezi Aryou a Lyannou, které si kvůli tomu jdou po krku. Misandei svedla sera Barristana, který si ale myslel, že to byla lady Olenna. A šéfkou roztleskávaček je Selyse? :-?

    =D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • @MissUtahraptor : Zachytavam ľudi v roČnikoch.. niečo ako gymplsručenim omedzenym alebo ako sa to vola to na Nove.. čili Arya je inde než je Lyanna... Rhaegar je gotik po ktorom šalie Lyana a Elia.. jedna je vymmenna Študentka z usa a druha miestna... Rhaegar ako gotik ma nepriatela basketbalistu Roberta ktory je buchnuty do lyanny... Eddard je famozny študent ktory sa ale nikdy niČ neučí a ťahasa s robertom... A Brandon je rok preč zo školy staRši bratLyanny ktory fandi Robertovy keĎŽe sam hral basket.... zatiaľ Arya rieši problemi so sansou svojou sestrou.. sansa je popularna a arya niečo ako metalačka obdivujuca rhaegarove basne... su v niečom ako predposledny rok zakladky... Sansa je zakukana do joffa ktoreho arya nema rada lebo s nim superi v školskych akciach.. a viac si prečitaš až to spiŠem..asi to bude na pokračovanie
  • @Vlcacka @flanker.27 A jak dal Procházka v 96 ve Vídni zlatý gól, to pamatujete? Blue line byla moje, nejdřív s Vejvodou a pak s Vůjtkem. A kde je jim teď konec - Patera váli s Jágrem a Plekancem na Kladně a Procházka ve Star Dance :-)

    Omlouvám se za offtopic, ale musela jsem zamáčknout slzu.
  • brbr: Vždyť v pořádku. Na základě tohoto hokejového vzpomínání bychom si mohli popustit uzdu fantazie a udělat pořádný ASOIAF tým, ne? :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @brbr Samozřejmě. Osobně si Vídně 96 cením nejvíc ze všech titulů co jsme kdy měli, daleko víc než Nagana. To byla naprostá esence českého hokeje. Kombinace a herní chytrost Proto i v lize jsem si cenil především týmů co hráli kombinačně, ne silovejch týmů - jako například jistýho Vsetína :), jehož taktika byla "všichni na brankáře a nějak to tam dohudláme" :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. prosince 2012
    Proč to má být Sansa a navíc anorektička? Co tamdělají ty podřezaný ruce? Co na to Jan Tleskač?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    To nejsou pořezané ruce, ale scéna kdy jí barví vlasy, imho. Ale proč je tak vychrtlá taky nechápu.
  • @Nevada Nebarví. Pokud si dobře pamatuji, má to být další symbolický obrázek. Dle mého jeden z těch nepovedených... :anxious:
  • upraveno 6. prosince 2012
    Já sem to jsem to sem dala kvůli nedostatku jejího oblečení :twisted:
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @svoa00 No to tělo je ovšem namalováno tragicky odpudivě i bez ohledu na věkový rozdíl...
  • A oni si stěžují na nedostatek tělesného tuku! =D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • Jo, konečně Sansa ve správném věku.
  • Tenhle obrázek je už mnohem lepší, moje oblíbená scéna :-)
  • No ten první obrázek je strašnej....tenhle je milej a scéna je to pěkná...tedy než tam dojde Robert..
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.