Teda myslel som tak že XP to otvorí ale budu to hieroglyfy. To som robieval v škole nikto nemal Win7 a ak som nestíhal písať práce posielal som to naschvál uložene v sedmičke aby to učiteľ neotvoril.
Asi myslí novější verze open office. Mívá to koncovku .docx, excel pak .xlsx. Starší verze to neotevřou. Ale dá se to poměrně snadno převést nějakým konventorem. Škoda, že to učitelé nevěděli :o)
Komentáře
Nepsal jsi, že jich bude 17?
Ještě někdo chce podobnými nedoložitelnými bláboly rozšířit potravu pro krkavce? :-)
I mně uniká smysl, ale jak jsem dostal, tak jsem vystavil...
Už mlčim!