@Everett_Young : Ani Lannisteři (dokonce ani Tywin), ani Greyjoyové nebývají tolik obviňovaní, opovrhovaní a nesnášení jako Starkové. Trochu se jim v tom blíží Tyrellové. (A naopak nesmyslně adorovaní jsou Martellové.)
@Nevada A tuhle informaci čerpáš z čeho? Já sám jsem příznivcem Starků, hlavně kvůli vlkům, a přijde mi, že je to bezkonkurenčně nejoblíbenější rod, minimálně na tomto fóru. Dokonce až tak, že jsou pak jejich špatné činy všelijak omlouvány a přehlíženy a to už se mi moc nelíbí. Ono jestli to nebude tím, že přes všechen ten obdiv pak tito lidé nevidí jejich chyby a když se někdo opováží na ně upozornit, hned je viněn z nesnášenlivosti vůči Starkům... A tvrdit, že jsou opovrhovanější než krakatice? Vždyť většina z jejich rodu vyletěla z bodovačky skoro dřív, než se začlo hrát.
S výrazem "nenávidění" jsem to trochu přehnala. Dokonce Rickon tady byl obviňovaný jako rozmazlený a nezvladatelný... Dál jsem měla rozepsaný delší příspěvek, ale jednak by to bylo mimo téma a jednak pravděpodobně zbytečné, tak jsem to smazala. Popojedem.
@Ugla Nemam typicky zensky zvyk, skor zvyk statistika, co mal semester faktorovej analyzy a trochu psychlogie k tomu ;-) Mne nepripada ako synonymum "nepadat z zenske na zadek" a EYove pochvalne zatleskani pri kazdej poznamke o tej svini Sanse. Enough is enough. Freud mal predsa pravdu...
@EY: (vysvětluji) Prostě mají dojem, že jí to dáváš až příliš sežrat. Ležíte zakopáni na dohled v zemi nikoho, další přestřelky nic neřeší - obě strany mají důvod bránit svůj zákop, a já si v tom druhosledovém jdu též zdřímnout..
@Everett_Young : Neber si to tak.... Mňa len zaujalo že prave nas dvoch obviňujú z toho ě všetko hádžeme na starkov.. nás s našou posadnutosťou Aryou...
@Everett_Young To je jako na odvykačce. Já se můžu snažit jak chci, a když už mi nepřipadáš tak šílený, tak zas někdo něco napíše a ty do toho spadneš znova. :twisted:
@Everett_Young : Cywe, tři jsou málo. Musíš aspoň 5, nejlépe 15. Teprve potom Tě a) začnou vnímat b) všichni pochopí, že jsi kopa srandy a tak vůbec bezva cool
(Pochopitelně, že jsem tou poznámkou nereagovala na Tvůj poslední post, ale obecně.)
Komentáře
A tvrdit, že jsou opovrhovanější než krakatice? Vždyť většina z jejich rodu vyletěla z bodovačky skoro dřív, než se začlo hrát.
Dokonce Rickon tady byl obviňovaný jako rozmazlený a nezvladatelný... Dál jsem měla rozepsaný delší příspěvek, ale jednak by to bylo mimo téma a jednak pravděpodobně zbytečné, tak jsem to smazala. Popojedem.
Mne nepripada ako synonymum "nepadat z zenske na zadek" a EYove pochvalne zatleskani pri kazdej poznamke o tej svini Sanse.
Enough is enough.
Freud mal predsa pravdu...
ps.Hlásím se do Sansa fanklubu
a) začnou vnímat
b) všichni pochopí, že jsi kopa srandy a tak vůbec bezva cool
(Pochopitelně, že jsem tou poznámkou nereagovala na Tvůj poslední post, ale obecně.)
:D :D :D :D :D
Na tvojí radu je zde 15 smajlíků (uvidíme co se stane): :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D (wow, funguje to, začínám se cítit strašně COOL)