Bodovačka 2 (od trůnů k tanci)

1145146148150151313

Komentáře

  • @MissUtahraptor Tak to by sme mali zacat rychlo vymyslat :)
    Javiem, ze by to bolo unavne, len sabojim, ze na Vianoce uz nebude co refreshovat.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Hele, nechtě mi v superfinále Qhorina i Manceho :D
  • upraveno 29. listopadu 2012
    Já vím, že drsňáci typu Qhorin nebo Noye jsou tu oblíbení, ale superfinále? :D Oberyn s námi taky strávil tak málo času a měl by být v superfinále? Odvážím se tipnout, že v superfinále zaslouženě budou Jon, Sansa, Arya, Tyrion a Jaime, asi i Theon. Daenerys to buď zvládne nebo skončí těsně před branami (přece jenom je dost velký miláček publika).
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @svoa00 Já bych chtěla superfinále asi tak přibližně 20 členný, abych byla spokojená :D
  • A č ovšetci vidia na Shireen?
  • upraveno 30. listopadu 2012
    Brienne podle mě nemá absolutně šanci projít do osmičky. Její hladký postup v prvním kole byl dán složením skupiny. Skupina CN je ale mimořádně nabitá. Předpokládám, že hladce postoupí Jon a doufám, že tím druhým bude Sam:-)
  • WanicWanic The real hedonism is not dead!
  • Trochu subjektivnější shrnutí. Ještě by to chtělo projet a opravit ty chyby ve jménech. ;)
  • upraveno 1. prosince 2012
    Není úplně nezajímavé podívat se, které postavy jsou absolutní poražení. Zde se nabízeli dvě příčiny. Buď je ta postava opravdu odporná a většina na ní nenalezla nic pozitivního nebo zbylí tři soupeři byli jednoznačně zajímavější.

    KRUŤÁCI, ZLOUNI, NEBEZPEČNÍ FANATICI a ZBABĚLÉ ale ZLÉ KRYSY
    Kraster, Hora, Aerys II., Aeron, Thorne, Janos Slynt, Vargo Hoat, Joffrey, Malý a Velký Frey, Temnohvězda, Ramsay, Chřestivá košile

    PSYCHICKY NARUŠENÍ LIDÉ
    Lysa, Aerys II.

    NUDNÍ nebo TRAGIČTÍ
    Selyse, Mace, Skahaz, Grešle

    Pro mě osobně jsou absolutní poražení - Janos Slynt, Joffrey, Koza, Ramsay - z výše uvedených jsou mi nejodpornější...
  • @Chmur mezi nudné a tragické bys možná mohl přidat Quentyna.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Zcela určitě.
  • @Everett_Young : Zařadil jsem je ty, kteří klesli na nulu...jinak máš pravdu...
  • WanicWanic The real hedonism is not dead!
    @MissUtahraptor určitě je to velice subjektivní.. je to můj úhel pohledu... na objektivní hodnocení bych si vzhledem k vydatné účasti v soutěži asi ani netroufl (navíc už by se to pak rovnalo spíše zpravodajství, než vyjádření vlastního názoru.. a to hádam není hlavní význam fóra :-D ).. proto jsem vás již dříve vyzýval k vyjádření vlastních sympatií, ať to tu nepůsobí tak jednostraně a někdo si to právě jako zpravodajství mylně nevyloží ...
  • upraveno 3. prosince 2012
    @Chmur Oficiálně (i ne-) nepadlo nic. Pondělí byla všeobecná dohoda bez upřesnění. :)

    2. hlasování

    Wyman Manderly +2 (22)
    Robb Stark 0 (21)
    Areo Hotah +1 (23)
    Cersei Lannister -1(18)
  • 3. hlasování

    Wyman Manderly +2 (24)
    Robb Stark +1 (22)
    Areo Hotah 0 (23)
    Cersei Lannister -1(17)
  • 4. hlasování

    Wyman Manderly +2 (26)
    Robb Stark +1 (23)
    Areo Hotah 0 (23)
    Cersei Lannister -1 (16)
  • upraveno 3. prosince 2012
  • Wyman Manderly - rázný chlap s plánem a jako Rickonův regent - proč ne.
    Robb Stark - nakonec nedostane dva body, i když ho mám na základě myšlenek jeho matky a sourozenců ráda. Nemyslím si, že kdyby se neoženil s Jeyne, tak by se tahle dějová linka vyvíjela výrazně jinak, ale jak to napsal Chmur - vadí mi, že upřednostnil cizí holku před povinnostmi ke svým mužům a rodině a sám tak pomohl podkopat svoji autoritu.
    Areo - přihlížející vypravěč. Mám podezření, že v seriálu ani nebude a nic se tím nezmění.
    Cersei - bože, nenechte mě začít o Cersei.
  • 5. hlasování

    Wyman Manderly +1 (27)
    Robb Stark +2 (25)
    Areo Hotah 0 (23)
    Cersei Lannister -1 (15)
  • 6. hlasování

    Wyman Manderly +1 (28)
    Robb Stark +2 (27)
    Areo Hotah 0 (23)
    Cersei Lannister -1 (14)
  • 7. hlasování

    Wyman Manderly +2 (30)
    Robb Stark 0 (27)
    Areo Hotah +1 (24)
    Cersei Lannister -1 (13)
  • Wyman - ten chlap si mne naprosto získal svou dvojí hrou - doufám, že mu to bude ještě dlouho vycházet a bude Boltonům rovnocenným soupeřem
    Rob - ta jeho volba partnerky mě prostě naštvala - i když je pravda, že hlavně po té, co byly jasné důsledky, proto upřednostním věrného Aera
    Cersei - tady je mínus snad jasné...
  • 8.hlasování

    Wyman Manderly 0 (30)
    Robb Stark +2 (29)
    Areo Hotah +1 (25)
    Cersei Lannister -1 (12)
  • Ode mě Robb dva body dostane, on neupřednostnil "cizí holku", ale holku, do které se zamiloval. Tento jeho skutek, ač v důsledku hodně nešťastný, je tu zvykem celkem shazovat. Ač motivace Jeyne jsou dost nejasné a dost možná nečestné, nic to nemění na tom, že Robb se zachoval jako čestný muž. Nevím co byste od něj chtěli? Měl se s ní vyspat a nechat ji? Viděli byste ho potom v lepším světle?
    Zbytek Wyman x Hotah je dost vyrovnaný souboj, ale přece jen Wyman na mě působí jako lepší člověk. A Cersei? Nevím co vůbec dělá v druhém kole...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.