@MissUtahraptor To mi nepřijde podobná ani trochu. Krom toho Kristen má takový ošklivý koňský rysy, jakoby příliš často v dětství bojovně vysouvala spodní čelist, až jí to zůstalo :)
@MissUtahraptor Jj, skončí, ale to mi vůbec nevadí, nevyžaduju happy endy :-) Trailer vypadá slušně a kombinace Keira + Joe Wright zaručuje kvalitní podívanou :-)
@Michelle@MissUtahraptor Děvčata, prosím vás, nemohly jste dát do spoileru, to jak skončí Anna Karenina? Teď z toho nebudu nic mít (ďábelský smích, ale smajlíka neumím)
Právě, kde jsou obludy budící hrůzu? Neříkám, že by někteří neměli mít styl, jistej Drákula by mohl vyprávět, ale dneska jsou z nich samí teen age ulízanci :)
@BenNevis Jo, to je přesně druh humoru, který mi vtipný moc nepřijde. Stejný problém mám i s True Blood, i když se na to díky pár oblíbeným postavám pořád nějak vydržím dívat.
Nejlepší upír je Lestat. Celkově zobrazení upírů v Interview se mi dost líbí - není to takový to zakořeněný "Bramovský upír" (nemám Brama moc ráda), ale ani to nejsou upíři/vegetariáni atd. Dost se mi i líbilo Underwold: Vzpoura lycanů (ostatní díly se mi nelíbily), tam jsou upíři taky docela zajímaví a vcelku odpovídající (na pár detailů) mým představám. Teď ale "píšu" svůj "super" upírský "román" a tam jsou upíři ještě trochu jiní a přesně takoví, jak si je představuju :D. Jestli někdy objevím knížku/film, kde na ně bude stejný pohled, tak hurá :D (zatím se tomu blíží jen to Interview - přesněji Armand :D).
Komentáře
@MissUtahraptor To mi nepřijde podobná ani trochu. Krom toho Kristen má takový ošklivý koňský rysy, jakoby příliš často v dětství bojovně vysouvala spodní čelist, až jí to zůstalo :)
@Michelle Té nejnovější? Ta nevypadá špatně... (A pokud si pamatuji, měla by špatně končit! :twisted: )
@brbr Já předpokládám, že ten konec musí znát každý :-)
BTW už se nám nezamilovávají jen upíři, ale dokonce zombíci...
http://www.csfd.cz/film/307569-warm-bodies/videa/?type=1&video=63052720#
http://www.csfd.cz/film/226298-30-dni-dlouha-noc/
Tam jsou upíři, jak mají být.
Musím říct, že třeba o Dákulovi mám dodnes nejradši tento:
http://www.csfd.cz/film/368-drakula/
Celkově je můj nejoblíbenější upírskej film tahle hammerácká klasika - Twins of Evil:
http://www.csfd.cz/film/4538-dcery-zla/
Je to celý na youtube:
Moc povedený ten film není, hlavně hepáč na konci je dost křečovitý, ale párkrát se člověk zasměje.
Teď ale "píšu" svůj "super" upírský "román" a tam jsou upíři ještě trochu jiní a přesně takoví, jak si je představuju :D. Jestli někdy objevím knížku/film, kde na ně bude stejný pohled, tak hurá :D (zatím se tomu blíží jen to Interview - přesněji Armand :D).