Ja som kdesi čítal, že vraj briti robia nejaký nový film Deadtime, ale to bolo také letmé, že si skoro nie som istý, či to má byť horror a či je to už hotové, alebo sa na tom pracuje. A vlastne si ani nie som istý, či sa to má volať Deadtime, ale v tej spojitosti to tam bolo.
Komentáře
"Bez pozvání přijdeme k nim domů, papáme z jejich talířků a spinkáme v jejich postýlkách...ještě aby nebyli nasraný"
C je matilda
@Branislav_Gepeto To je hodně neurčitá informace :)
Nu, vlastne si to celkom zábavne zhrnul :D
Copak by vlkodlak se sebeúctou měl doma stříbro?
Seru na folklór :)
Into the last good fight Iľl ever know.
Live and die on this day.
Live and die on this day.
A: Je mrtvej?
B: V tom je problém, mrtvej je už dávno.
"Chlapče, už jsem ti říkal, že do mne sedmkrát uhodil blesk?"