Bodovačka 2 (od trůnů k tanci)

1133134136138139313

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 26. listopadu 2012
  • @Krisa A smím vědět čím?
  • Nepovedal Tywin doslova že to urobil preto lebo uniesli Tyriona? A že aj keď ho rád nemá je to člen jeho rodu a ak ho niekto zajme poukazuje to na to že rod je slabý? Čiže to predsa len urobil preto aby zachránil Tyriona alebo nie?
  • WanicWanic The real hedonism is not dead!
    Mě stále zajímá, jaké měl Tywin dočinění z Nedem... z knížky jsem to totiž vůbec nevypozoroval... a přišlo mi to, že se vše stalo tak, jak píšu...
  • @Joe Gyry Ano, chtěl ho vyměnit za Tyriona. Ne proto, že by Tyriona měl rád, dokonce se tuším vztekal, že se nechal zajmout, ale lva přece nikdo nebude věznit :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 26. listopadu 2012
    @Wanic Takže pro tebe (chmur se zatím vždycky druhý den tvářil, že to nikdy nepadlo). Plenění říčních krajin nařítil proto, aby vylákal Neda a zajal ho. Chtěl ho jako rukojmí proti Robertovi, a tím mu zabránil si čirou náhodou pomýšlet na Margaery a zapudit Cersei (což byl plán Renlyho a Lorase).

    @svoa00 Nikoli, to stím nemělo co dělat (byť to tak v první knize vypadá).

    Ještě jednou a naposledy (stopem po galaxii) - Aryina kapitola v prvním díle Bouře meců, strana 240 a násl. brožovaného vydání.
  • WanicWanic The real hedonism is not dead!
    Ehm... a kde se to přesně popisuje v knížce?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • @flanker.27 Úplně přesně si to nepamatuju, ale podle wiki je to tak, jak jsem to napsala...
  • upraveno 26. listopadu 2012
    Tak bodujte, ať to rozseknem...

    Ach jo...poslední tři díly jsem půjčil švagrový...Ale určitě si to flankere dohledám..slibuju:-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ja by som rád, ale chýbajú mi ešte traja...
  • 104. Hlasování

    Lyanna Stark +2 (78)
    Tywin Lannister -1 (68)
  • upraveno 26. listopadu 2012
  • upraveno 26. listopadu 2012
  • Ale ne. Škoda. To mě mrzí :wall: Co se dá dělat? Tak blahopřeji fanouškům Lyanny! Byl to hezkej souboj.
  • COŽE? Mein Führer prohrál? Německo, zase jsi v hajzlu! (ehm, pokolikáté už?) :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    :applause: (konečně mám příležitost použít tohoto smajlíka)
  • WanicWanic The real hedonism is not dead!
    ToFlanker: bodla by spíš konkrétní kapitola (SoS např Arya II)... na netu jsou samozřejmě free ebooky... bodlo by aspoň vědět, při jaké příležitosti se o tom mluvilo.. ať nemusim číst všechny Aryiny kapitoly dík...
  • Vystrojte státní pohřeb! Jeho vycpané tělo vystavíme na Rudém náměstí (R`hllorovi kněží budou mít radost) a budeme ukazovat turistům! počkat? On to nebyl rus ale němec? No jo vlastně, vysokej, blonďáček, modrý oči... ten je jasnej. :D
  • BD
    1. hlasování

    Jon Sníh +2 (22)
    Rickard Karstark 0 (20)
    Edmure Tully -1 (19)
    Benjen Stark +1 (21)

    Jon je od začátku jedna z mých nejoblíbenějších postav. Krom jiného se mi líbí, že se je schopen učit a zvolit nezvyklou cestu v případě, že se zdá nejschůdnější.
    Zbytek...
    Benjen dostane ten plus jen jako Stark (člen oblíbeného rodu) a první průzkumník (takže žádné ořezávátko).
    Rickarda si krom aféry se zavražděnými rukojmími a provolání krále Severu (Byl druhý!) prakticky nepamatuji.
    Edmure na mě působí jako leklá ryba- ostatně stejně jako převážná většina Tullyů, takže mínusy nejspíš bude sbírat on.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 26. listopadu 2012
    2. hlasování

    Jon Sníh +2 (24)
    Rickard Karstark -1 (19)
    Edmure Tully 0 (19)
    Benjen Stark +1 (22)

    Jon - tohle snad nemusím komentovat.
    Rickard - má nejméně oblíbená postava z této čtyřky, jinde by byl asi na nule a ne na mínus.
    Edmure - celkem sympaťák, ale zbývá na něj nula.
    Benjen - mám pro něj slabost, stejně jako pro Lyannu. Doufám, že není tuhý!
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @MissUtahraptor Začínám mít obavu, jestli nejsi moje vybájené alterego :D
  • upraveno 26. listopadu 2012
    3. Bodovanie

    Jon Sníh -1 (23)
    Rickard Karstark +2 (21)
    Edmure Tully +1 (20)
    Benjen Stark 0 (22)



    Jon Sníh Vrah, podvodom získal titul, ktorý nakoniec aj tak zradil. Všetko čo sa mu stalo si zaslúžil.
    Rickard Karstark čo o ňom povedať? Je to krvou Stark už len za to sa musí dostať aspoň do drúhého kola. Výborný vojak, výborný otec, ktorý až do konca bojuje a snaží sa pomstiť svojich synov. Som rád že sa mu to podarilo, jeho smrť bola obyčajna vražda.
    Edmure Tully Jeden bod za to ako ho všetci trápia, je mi ho ľúto. Výborný stratég donútili ho k svadbe s ktorou samozrejme súhlasil a obetoval sa pre dobro ostatných. Po svadbe mu hrozila smrť každý deň ale on sa nevzdával, zaslúžil by si o bod viac ale na Karstarka nemá.
    Benjen Stark Nič o ňom nevieme od prvej knihy za to by si zaslúžil 2 body ale bohužiaľ v skupine su aj sinejší jedinci.
  • upraveno 26. listopadu 2012
  • @Joe Gyry cetli sme stejnou knihu ? :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.