Bodovačka 2 (od trůnů k tanci)

1128129131133134313

Komentáře

  • Ženský vůbec nehlasujou pro Tywina....Ach jo...Víte, že má úplně luxusní kotlety? Dole i nahoře:-)
  • Krása, která svírá hrdlo versus Zachmuřené licousy. :-)
  • upraveno 25. listopadu 2012
    Já pro něho hlasuju, ale po této hlášce o kotletách (ani nechci přemýšlet o těch dolních, fuj) možná přestanu... :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • @Chmur: Ženský nesnášejí zrůdy, máš se svým oblíbencem smůlu :twisted:
  • upraveno 25. listopadu 2012
    @Chmur Prosím za prominutí. ;) Dvěma pošlu vzkaz, třetí nahodí další chybný součet a neznámo kolik dalších se to zrovna chystá odkliknout. Zuřivě přepočítávám a mezi tím upozorňuji. S počítačem, hrozícím zaseknutím je stručnost na místě- i to jedno slovo je někdy rozdílem mezi "odešlu" a "zaseknu se na další tři minuty". Pokud ti ten vykřičník přišel příliš rozkazovačný, omlouvám se (zcela vážně), ale je to jeden z prostředků, jak lépe upoutat pozornost. Když se na něj podívám zpětně, působí i na mne poněkud přísně... :D Hlavně že je vše nakonec správně pochopeno. :weirwood:

    edit: Proces okamžité opravy je chválihodný. :applause:
  • @Chmur taky jsem svůj hlas Tywinovi dala
  • PhoebeaPhoebea I see you
    upraveno 26. listopadu 2012
  • 43. hlasování
    Lyanna Stark -1 (40)
    Tywin Lannister +2 (45)
  • Tss, koukám, že ve svém názoru na Tywina jsem osamocená: Byl to geniální stratég a vojevůdce, co to všechno dělá pro rodinu (a jaká je ho škoda!), jenom já to ve svém kreténismu nevidím :roll:
  • upraveno 26. listopadu 2012
    44. hlasování
    Lyanna Stark -1 (39)
    Tywin Lannister +2 (47)
  • upraveno 26. listopadu 2012
    @svoa00: Ja sem nikdy neřekl že to byl dobry člověk.. ale v připadu lidi co bujuji se cti si stači spomenout na meho oblibence Rhaegara....
  • @Gardien A to je vtipné, že všechny výhrady vůči Tywinovi přece musejí být o tom, že to "není dobrý člověk" :D Na rozdíl od jiných si kromě toho, že Tywin je odporná lidská bytost, myslím i to, že na bojišti byl spíš průměrný, moc si udržoval výhradně silou (na což jeho rod IMHO dojede), jeho domněnka, že Tyrionovi jednou posadí zadek na Zimohrad, byla vzhledem ke smýšlení seveřanských lordů přinejmenším naivní (to už by si spíš zvolili vládce severu mezi sebou, zvlášť když část z nich sama má starkovskou krev), a konci si začal být sebejistý na hranici blbosti (podobně jako šílený král), kterou nakonec i překročil.
  • 44. hlasování
    Lyanna Stark -1 (38)
    Tywin Lannister +2 (49)
  • 45. hlasování
    Lyanna Stark -1 (37)
    Tywin Lannister +2 (51)
  • Ne, fakt - co na tom kokotovi vidíte? :twisted: Bodovačku vzdávám, tohle fakt není hra pro mě.
  • @svoa00 klid, tady přece nevolíme nejčestnější postavu Písně a Chmur (nebo kdo) má pravdu, vždyť už prolezli i takoví jako Malíček nebo Bronn. a Lyanna má prostě smůlu, že to málo, co se o ní ví, je ještě dost zkreslené vzpomínkami jejich nejbližších (a ti na ni nebudou vzpomínat jako na slepici, co odvedla muže od těhotné manželky a vlastně byla tou, kvůli které vypuklo vraždění tisíců lidí :-)
  • @brbr U Malíčka jsem si nad vkusem některých uživatelů ohledně oblíbených postav odplivla taky a proto bodovačku vzdávám, zdá se, že takových je tu totiž přesila. Jo tak, díky za vysvětlení ohledně Lyanny - jsem netušila, že ta teorie je jistá a Lyanna už nemůže být oběť, je to slepice, kvůli které vypuklo vraždění - ne kvůli Rhaegarovi a jeho taťkovi.
  • 46. hlasování

    Lyanna Stark +2 (39)
    Tywin Lannister -1 (50)
  • PhoebeaPhoebea I see you
    upraveno 26. listopadu 2012
    @Chmur Nemyslím si, že Doran poslal Quentyna na smrt. Poslal ho na výpravu - a v době našeho vyprávění není na světě bezpečno nikde. Quentyn za svoji smrt vzděčí mládí, jankovitému nápadu a hrdinskému činu, který nevyšel.
    No holt každý hrdinký čin je nebezpečný a zavání smrtí, ale zpívá se jen o těch, které se povedou. Holt tenhle se nepovedl, za to Doran nemůže :(

    @svoa00 Jak říká brbr, nevolíme tady nejčestnější postavu ságy a ani tu, se kterou bychom chtěli chodit na pivo, do postele, nebo koho bychom chtěli mít za rodiče. Jde to vidět z komentářů. Já osobně volím podle toho, kdo mě v sáze baví, no a holt některé lidi (včetně mě) baví číst o záporácích, nejen o motýlech a hodných lidičkách tančících na rozkvetlých loukách (expresivně vyjádřeno)
  • @svoa00 Nesmíš to brát tak osobně... Taky mě mrzí nepostup některých postav, ale je to jen hra ;-)
  • upraveno 26. listopadu 2012
  • @MissUtahraptor Přesně, taky mě to ještě pořád s*** :-D Ale co už :-)
  • upraveno 26. listopadu 2012
    48. hlasování

    Lyanna Stark +2 (41)
    Tywin Lannister -1 (49)
  • upraveno 26. listopadu 2012
    49. hlasování

    Lyanna Stark +2 (43)
    Tywin Lannister -1 (48)
  • @Chmur Promiňte, pane učiteli, říkala jsem už, kolik je mi let? Nebo že potřebuju vysvětlit rozdíl mezi knihou a reálným světem? Moje názory na literární postavy a lidi, které potkávám, jsou prostě konzistentní a hodnotím je podle stejných měřítek. Pokud ale někdo dává body postavě, která je mi odporná, tak může očekávat dloubnutí. Add Tyrion - když už by vzali na milost trpaslíka z rodu, který vyvraždil rod, kterému byli vždycky loajální, tak si nemyslím, že Sansa by se doma na Zimohradě chovala stejně trpně jako Jeyne Poole :twisted: To s Doranem byl doufám vtip.
  • @svoa00 Ohledně Lyanny jsem to myslela v nadsázce, přece na ni Ned takhle vzpomínat nebude, je to přece jeho mladší sestřička (a taky o tom nemusel vědět :-)
    Holt je to hra...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.