Bodovačka 2 (od trůnů k tanci)

1102103105107108313

Komentáře

  • 78. bodování

    Jory Cassel +0 (48)
    Asha Greyjoy +2 (80)
    Šagga syn Dolfův -1 (12)
  • WanicWanic The real hedonism is not dead!
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 16. listopadu 2012
    Od 65. bodování se táhla chyba v pořadovém čísle, ale teď už je to jedno
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 16. listopadu 2012
    Co to je zas za skupinu? Proč se mi vždycky sejdou 3-4 postavy, které chci dál a naopak zas 3-4, které bych nejraději odmínusovala?

    2. bodování:

    Xaro Xhoan Daxos 0 (21)
    Petyr Baelish -1 (21)
    Beric Dondarrion +2 (21)
    Daario Naharis +1 (21)

    Jedinej sympaťák je tu pro mě Beric. Malíček je na mě moc velká svině, Xaro mne neuchvátil a Daario mě štve. Takto obodované to vyšlo na krásné součty.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • 3. bodování:

    Xaro Xhoan Daxos 0 (21)
    Petyr Baelish -1 (20)
    Beric Dondarrion +2 (23)
    Daario Naharis +1 (22)
  • upraveno 16. listopadu 2012
    4. hlasování

    Xaro Xhoan Daxos 0 (21)
    Petyr Baelish +1 (21)
    Beric Dondarrion +2 (25)
    Daario Naharis -1 (21)

    Tak tady to bylo těžké... Dva body byly jasné, Berica mám ráda, je to můj oblíbený rytíř s tragickým osudem :-) Xaro i Daario jsou slizouni, otázka je, který větší :-D Rozhodla jsem se pro Daaria, nechutného macha (nechápu, co na něm Dany vidí...), Xaro mínus dostane, až se Daario spakuje :twisted: Na Petyra bod zbyl.
  • upraveno 16. listopadu 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @sederik klid, to byl falešný poplach, obě tvoje hlasování byla až po ono 65. hlase, takže byly v pořádku tak jako tak.
  • 6. hlasování

    Xaro Xhoan Daxos -1 (20)
    Petyr Baelish +1 (24)
    Beric Dondarrion +2 (28)
    Daario Naharis 0 (20)

    Beric je jasný, opravdu bojuje za krále, a za lid, pomáhá kde může, pod jeho vedením jsem bratrstvu hodně fandil, když to převzalal Cat, bude to asi trochu jiné. Takový Robin Hood západozemí. A zbytek je dost rozporuplnej. Naharis i Daxos jsou podle mě celkem nedůležité vedlejší postavy, navíc Daxos mi připadá jako velkej slizák a Daario mi leze na nervy svým neustálým vychloubáním. Takže bod dostane Malíček, ale to neznamená že ho mám rád, jen dost posunul příběh, a nebál se jít přes mrtvoly, rozhodně mi připadá zajímavější než ti dva.
  • upraveno 17. listopadu 2012
    7. bodování:

    Xaro Xhoan Daxos 0 (20)
    Petyr Baelish +2 (26)
    Beric Dondarrion -1 (27)
    Daario Naharis +1 (21)

    Petyr Baelish - je divný a mazaný, ale miláčkovi Stuartovi Alanovi Jonesovi nemůžu dát méně bodů!
    Daario Naharis - je strašně sexy! ty modré vlasy a zlatý zub! úplně jako sexy klučičí verze katy perry! :D
  • 8. Bodovanie

    Xaro Xhoan Daxos 0 (20)
    Petyr Baelish +1 (27)
    Beric Dondarrion +2 (29)
    Daario Naharis -1 (20)


    Prečo dá niekto mínusové Body Dondarrionovy nepochopím..
  • Xaro Xhoan Daxos +0 (20)
    Petyr Baelish +1 (28)
    Beric Dondarrion +2 (31)
    Daario Naharis -1 (19)

    Xaro - nic moc špatného, nic moc dobrého. Nejradši bych mu dal mínus.
    Petyr - a to je to co pořád říkám. Chudák chytrej snaživej úspěšnej pan politik skončí velice špatně kvůli hromadnému pedofilnímu uctívání jisté osoby
    Beric - Takhle vypadá věrnost až za hrob. Pardon, za šest hrobů.
    Daario - Fuj, ta věc je odporná.
  • upraveno 17. listopadu 2012
    10. Bodovanie
    Tak to je snad ta nejhorší skupina, co tu kdy zatím byla a zřejmě i bude. Nikdo mi není sympatický. Dva body si asi zaslouží Malíček. Nesnáším ho. Je to přesně ten typ lidí, kteří mi jsou ze srdce odporní - intrikán, politik, bezcharakterní svině. Jenže je to nejvýraznější osobnost celé skupiny. Jeho inteligence a předvídavost nemá obdoby a schopnost přemístit se v prostoru je takřka kouzelná. Takže ho hodnotím kladně, ale přál jsem si, aby mu Opuštěná paní přesekla krční tepnu a doufám, že se někdo zblízka podívá na obsah jeho břišní dutiny.
    Beric - nějak zvlášť mě nezaujal. Dobrý rytíř, věrný. Neměl oživovat Cat. To byla velká chyba.
    Xaro - přiteplenej ufňukánek. I když asi jako obchodník velice schopnej.
    Daario - jeden z důvodů proč lidi nesnáší Dany. Ne že by za to přímo mohl. Je to bezcitná, namyšlená a krutá osoba.

    Xaro Xhoan Daxos 0 (20)
    Petyr Baelish +2 (30)
    Beric Dondarrion +1 (32)
    Daario Naharis -1 (18)
  • které je bodování? je v tom nějaký zmatek:) dle mě 10.?
  • upraveno 17. listopadu 2012
    11. bodování

    Xaro Xhoan Daxos -1 (19)
    Petyr Baelish +2 (32)
    Beric Dondarrion +1 (33)
    Daario Naharis 0 (19)
  • @Ninkwen Tvoje má být asi jedenácté...Chyba E. Younga a moje...sorry
  • Tak v této skupině je jasným výhercem Malíček, i když je to docela záporná postava, ale zatraceně, má styl! A ten herec... jojo, asi už jsem v letech, kdy Jon a spol jsou chlapci, kterým teče mlíko po bradě, Malíček, Jorah, Viserys a Benjen, to jsou jednoznačně nejzajímavější chlapi v seriálu. Už proto nemohu dát Malíčkovi jinak než nejvyšší počet:) Navíc, ty jeho intriky! Člověk by jej nejraději zabil, ale jako šedá eminence je jedním z největších hybatelů příběhu. Asi trpím Sansiným komplexem, mám ho ve skrytu duše docela ráda, říkám si, že možná za tou sviní Malíčkem je někde schovaný Petyr, který má stále rád svou již mrtvou Cat... ok, není, ale prostě je boží:)

    Zbytek rozdělen dle sympatií Beric docela fajn, Naharis mi nevadil, kromě příšerného vzhledu (díky tvůrci seriálu, že jste se jím neřídili), Xaro byl slizák.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    12. bodování
    Xaro Xhoan Daxos -1 (18)
    Petyr Baelish +1 (33)
    Beric Dondarrion +2 (35)
    Daario Naharis 0 (19)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • 13. bodování
    Xaro Xhoan Daxos -1 (17)
    Petyr Baelish +2 (35)
    Beric Dondarrion +1 (36)
    Daario Naharis 0 (19)
  • Jediný sympatak v téhle skupině je Malíček (ano, jedna z mých nejoblíbenějších postav), na Berrica ten +1 zbyl a ti dva zbylí slizouni se asi budou střídat o - .
  • 14. bodování
    Xaro Xhoan Daxos -1 (16)
    Petyr Baelish 0 (35)
    Beric Dondarrion +1 (37)
    Daario Naharis +2 (21)

    XXD - jak už bylo stokrát řečeno, poněkud slizák, na druhou stranu zdatný obchodník (ale takových je za mořem spousta)
    Malíček - jako ministr financí dobrý, ale to intrikánství. fuj!
    Beric - čestný rytíř, chrání chudé, dal život za Cat (to nevím, jestli je plus)
    Daario - přiznávám, že je mi tak nějak zvráceně sympatický, štve mně, jak o něm pořád Dany přemýšlí, ale za to nemůže on (nýbrž ten jeho zlatý zub :-)
  • 15. hlasování

    Xaro Xhoan Daxos 0 (16)
    Petyr Baelish +1 (36)
    Beric Dondarrion +2 (39)
    Daario Naharis -1 (20)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    16. hlasování

    Xaro Xhoan Daxos -1 (15)
    Petyr Baelish +1 (37)
    Beric Dondarrion +2 (41)
    Daario Naharis 0 (20)
  • 17.bodování

    Xaro Xhoan Daxos -1 (14)
    Petyr Baelish +1 (38)
    Beric Dondarrion +2 (43)
    Daario Naharis 0 (20)
  • WanicWanic The real hedonism is not dead!
  • 19. bodování

    Xaro Xhoan Daxos -1 (14)
    Petyr Baelish +1 (41)
    Beric Dondarrion +2 (44)
    Daario Naharis 0 (20)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.