Jory mi přijde jako pravý seveřan a protože mám ráda Starky, mám ráda i jeho. Aša je prostě úžasná, taková sympatičtější a starší Arya, Šagga má dobré hlášky, ale nula na něj prostě zbyla a Mance je mi nesympatický a nějakou radost z toho, že neumřel jsem neměla.
Prečo dávate Jorymu mínuská? On bol čestný a milý človek čo zahynul pri ochrane Neda. A Mance bol agresor, čo vyprovokoval Divokých proti Zdi. Akékoľvek účely mal na mysli, zomieralo dosť veľa bratov. :'-(
Komentáře
Jory Cassel 0 (31)
Asha Greyjoy -1 (43)
Šagga syn Dolfův +1 (20)
Mance Nájezdník +2 (55)
opraveno
Jory Cassel -1 (30)
Asha Greyjoy +1 (44)
Šagga syn Dolfův 0 (20)
Mance Nájezdník +2 (57)
Jory +2 (32)
Aša +1 (45)
Šagga 0 (20)
Mance -1 (56)
Jory Cassel -1 (31)
Aša Greyjoy +1 (46)
Šagga syn Dolfův +2 (22)
Mance Nájezdník 0 (56)
Jory Cassel -1 (30)
Aša Greyjoy +2 (48)
Šagga syn Dolfův 0 (22)
Mance Nájezdník +1 (57)
Jory Cassel +1 (31)
Aša Greyjoy +2 (50)
Šagga, syn Dolfův 0 (22)
Mance Nájezdník -1 (56)
Jory Cassel -1 (30)
Asha Greyjoy +2 (52)
Šagga syn Dolfův 0 (22)
Mance Nájezdník +1 (57)
Jory Cassel -1 (29)
Asha Greyjoy +2 (54)
Šagga syn Dolfův 0 (22)
Mance Nájezdník +1 (58)
Jory Cassel +1 (30)
Asha Greyjoy 0 (54)
Šagga syn Dolfův -1 (21)
Mance Nájezdník +2 (60)
Jory Cassel +1 (31)
Asha Greyjoy 0 (54)
Šagga syn Dolfův -1 (20)
Mance Nájezdník +2 (62)
Jory Cassel +2 (33)
Asha Greyjoy +1 (55)
Šagga syn Dolfův -1 (19)
Mance Nájezdník 0 (62)
Jory Cassel +1 (34)
Asha Greyjoy 0 (55)
Šagga syn Dolfův -1 (18)
Mance Nájezdník +2 (64)
Jory Cassel -1 (33)
Asha Greyjoy +2 (57)
Šagga syn Dolfův +1 (19)
Mance Nájezdník 0 (64)
Jory Cassel +2 (35)
Asha Greyjoy -1 (56)
Šagga syn Dolfův 0 (19)
Mance Nájezdník +1 (65)
Jory Cassel -1 (34)
Asha Greyjoy +1 (57)
Šagga syn Dolfův +2 (21)
Mance Nájezdník 0 (65)
Jory Cassel -1 (33)
Asha Greyjoy +2 (59)
Šagga syn Dolfův 0 (21)
Mance Nájezdník +1 (66)