Pevné pouto je IMHO průměrný film. Hezky natočený, ale jaksi couvající před tím nejošklivějším v rámci toho, aby dostal rating PG-13. Ten základní námět tu už byl mockrát a daleko líp fungující třeba v Duchovi. A poslední scéna s úchylákem byla jaksi neuspokojivá.
Twilight dosáhl fenoménu, který je snem každého autora. Čtou ho a dívají se na něj jak jeho obdivovatelé, tak i ti, kterým připadá hloupý a směšný, a to jen proto, aby to o něm mohli dál šířit. Geniální marketingový produkt. Znají ho všichni. 8-)
Ty mě tlačíš ke Zdi. :-) Filmy jsem viděl, knížky jsem nečetl. Ale (samozřejmě) vím, o co jde. A když jsem psal "každý", znamená to i z doslechu. V kině jsem na tom teda nebyl. :twisted:
Komentáře
http://film.moviezone.cz/hostitel/trailery/
Lovely Bones je samozřejmě super film. Stanley Tucci tam zahrál fakt dost děsivého uchyláka.
To víte, mě si nikdo nekoupí snadno 8-)
http://www.csfd.cz/film/4709-prizraky/
Třeba na Anděla právě přidali jeden sál, šmejdi ho tam mohli dát rovnou a nemuseli jsme být nakraji :)
zkus si to třeba zde a ovládej směr otáčení
http://nb.vse.cz/~fabry/hadanky-opticky-klam-tanecnice.html
(tentokrát užívám animáčka záměrně, i když mi evokuje víc něco jiného, než údiv)
Filmy jsem viděl, knížky jsem nečetl. Ale (samozřejmě) vím, o co jde. A když jsem psal "každý", znamená to i z doslechu.
V kině jsem na tom teda nebyl. :twisted:
http://www.mtv.com/videos/movie-trailers/856885/the-mortal-instruments-city-of-bones.jhtml#id=1697426