Pro mě nezajímavá skupina. Jediný, o kom můžu říct, že ho mám ráda, je Jon Umber. Arys ve mě nezanechal dojem, kromě jedné porno scény. Rhaegar by dostal nulu nebo mínusku kvůli tomu, jak na turnaji ponížil svoji ženu, ale zbyl na něj bod. Qyburna nesnáším, protože je to poskok Cerse a přivádí k životu mrtvé postavy, což nesnáším ještě víc.
Ja osobne Qyburna až tak nenávidím ako ostatní. Mne nepríde ako sympatická postava, netrhal by som si vlasy, ak by zomrel, nepovažujem ho za ideálneho Azor Ahaia či kráľa alebo nebodaj dračiu hlavu. Tá postava má v sebe prosto taký "cool" náboj. A keď môžu iní hlasovať za Eurona len preto, že je Cool, tak mne príde Qyburn cool. Je to taký nekromancer.
Qyburn -1 (17) Rhaegar Targaryen 0 (25) Arys Oakheart +1 (21) Velký Jon Umber +2 (29)
Doktor Mengele-Frankenstein- jeho znalosti mohou být sebevíc fascinující, ale převáží má nechuť skončit v jeho péči. Rhaegar- tady bude ještě záležet na tom, co se z něj vyklube. Vzhledem k tomu, jak na něj vzpomínal Ned, asi Lyannu (?neunesl?) neznásilňoval, takže vyloženě záporák to nebude. Ovšem přihlížel se založenýma rukama pavládě svého šíleného otce, týrání matky a vykašlal se na manželku a děti, takže plusy asi nedostane. Arys- ...a kdy dospělý muž nejvíc chybuje? Když miluje a slibuje... :-P (Pak přijde o život a jeho svěřenkyně o ucho...) Greatjon Umber- jeden z nejvěrnějších. Ten, jenž jako první provolal Robba králem Severu. Doufám, že se ze svých zranění vykřeše, když už přišel o syna i o krále, a ještě o něm uslyšíme. :)
Qyburn -1 (16) Rhaegar Targaryen +2 (27) Arys Oakheart 0 (21) Velký Jon Umber +1 (30)
Qyburn - dr. Frankenstein Západozemí. Oživování mrtvol je jednou z věcí, který mi na ASoIaF vadí nejvíc, a na rozdíl od Thorose Q. není ani trochu sympatický, spíš slizoun a děsivej k tomu. Rhaegar - hodně romantizovaná postava, mám ho ráda. :) Vlastně působí až moc dokonale, ještě že má na kontě nějakej ten kiks, jinak by to byl polobůh. Všechny ty události kolem začátku rebélie jsou záměrně dost nejasný, doufám, že tohle nám Martin ještě pořádně dovysvětlí! Umberové jsou po Starcích můj oblíbený severský rod, takže... :)
Qyburn -1 (15) Rhaegar Targaryen + 1 (28) Arys Oakheart 0 (21) Velký Jon Umber + 2 (32)
Qyburn - ze začátku vypadal celkem sympaticky, ale co se z něj potom vyklubalo... Jak píše MU, Mengele hadr. Rhaegar - sice toho o něm moc nevíme, ale stejně ve mně vzbuzuje romanticky melancholickou představu :-D (Mám slabost pro tragické příběhy :-) ) Arys - dlouho nepobyl, nezapůsobil... Velký Jon - odvážný, čestný chlap
Až na Rhaegara (plusko za to, že je v podstatě legenda a hl. targaryen :twisted: ) a Qyburna (mínus na něj vpodstatě zbylo+nemám rád Cersei a moc nemusim ani kozu-a on pracoval pro oba :-D) celkem souhlas se Sansou
Zatím je průběh podle mých očekávání. Čekal jsem, že ten halama bude vítězit, přestože ho nemusím. Byl sice věrnej, ale zdá se mi, že jediný skutečně užitečný Robbův velitel byl Brynden.
Qyburn že je cool? Tak to mě rozesmálo. Co je na něm cool? To že je nekromancer by mi snad ani nevadilo. Co mě štve, že ještě před tím, než ty mrtvoly oživí, je udělá za nepříjemných procedur z živých lidiček. Ještě k tomu mučí nevinný ženský. Podle mě je to svině, ale je super, že mu někdo fandí:-)
Komentáře
Qyburn -1 (20)
Rhaegar Targaryen +2 (23) p
Arys Oakheart +1 (20)
Velký Jon Umber +0 (23)
Qyburn -1 (19)
Rhaegar Targaryen +1 (24)
Arys Oakheart 0 (20)
Velký Jon Umber +2 (25)
Qyburn -1 (18)
Rhaegar Targaryen +1 (25)
Arys Oakheart 0 (20)
Velký Jon Umber +2 (27)
Qyburn -1 (17)
Rhaegar Targaryen 0 (25)
Arys Oakheart +1 (21)
Velký Jon Umber +2 (29)
Doktor Mengele-Frankenstein- jeho znalosti mohou být sebevíc fascinující, ale převáží má nechuť skončit v jeho péči.
Rhaegar- tady bude ještě záležet na tom, co se z něj vyklube. Vzhledem k tomu, jak na něj vzpomínal Ned, asi Lyannu (?neunesl?) neznásilňoval, takže vyloženě záporák to nebude. Ovšem přihlížel se založenýma rukama pavládě svého šíleného otce, týrání matky a vykašlal se na manželku a děti, takže plusy asi nedostane.
Arys- ...a kdy dospělý muž nejvíc chybuje? Když miluje a slibuje... :-P (Pak přijde o život a jeho svěřenkyně o ucho...)
Greatjon Umber- jeden z nejvěrnějších. Ten, jenž jako první provolal Robba králem Severu. Doufám, že se ze svých zranění vykřeše, když už přišel o syna i o krále, a ještě o něm uslyšíme. :)
Qyburn -1 (16)
Rhaegar Targaryen +2 (27)
Arys Oakheart 0 (21)
Velký Jon Umber +1 (30)
Qyburn - dr. Frankenstein Západozemí. Oživování mrtvol je jednou z věcí, který mi na ASoIaF vadí nejvíc, a na rozdíl od Thorose Q. není ani trochu sympatický, spíš slizoun a děsivej k tomu.
Rhaegar - hodně romantizovaná postava, mám ho ráda. :) Vlastně působí až moc dokonale, ještě že má na kontě nějakej ten kiks, jinak by to byl polobůh. Všechny ty události kolem začátku rebélie jsou záměrně dost nejasný, doufám, že tohle nám Martin ještě pořádně dovysvětlí!
Umberové jsou po Starcích můj oblíbený severský rod, takže... :)
Qyburn -1 (15)
Rhaegar Targaryen + 1 (28)
Arys Oakheart 0 (21)
Velký Jon Umber + 2 (32)
Qyburn - ze začátku vypadal celkem sympaticky, ale co se z něj potom vyklubalo... Jak píše MU, Mengele hadr.
Rhaegar - sice toho o něm moc nevíme, ale stejně ve mně vzbuzuje romanticky melancholickou představu :-D (Mám slabost pro tragické příběhy :-) )
Arys - dlouho nepobyl, nezapůsobil...
Velký Jon - odvážný, čestný chlap
Qyburn -1 (14)
Rhaegar Targaryen +1 (29)
Arys Oakheart 0 (21)
Velký Jon Umber +2 (34)
Qyburn +2 (16)
Rhaegar Targaryen -1 (28)
Arys Oakheart 0 (21)
Velký JU +1 (35)
Qyburn -1 (15)
Rhaegar Targaryen +1 (29)
Arys Oakheart 0 (21)
Velký Jon Umber +2 (37)
dr. Qyburn +2 (17)
Rhaegar Targaryen -1 (28)
Arys Oakheart +0 (21)
Velký Jon Umber +1 (38)
dr. Qyburn -1 (16)
Rhaegar Targaryen +1 (29)
Arys Oakheart +0 (21)
Velký Jon Umber+2 (40)
Qyburn -1 (15)
Rhaegar Targaryen +1 (30)
Arys Oakheart +0 (21)
Velký Jon Umber+2 (42)
Qyburn že je cool? Tak to mě rozesmálo. Co je na něm cool?
To že je nekromancer by mi snad ani nevadilo. Co mě štve, že ještě před tím, než ty mrtvoly oživí, je udělá za nepříjemných procedur z živých lidiček. Ještě k tomu mučí nevinný ženský. Podle mě je to svině, ale je super, že mu někdo fandí:-)