Já jen nevím, s čím tak zvláštním přišla.....Kdyby spáchala aspoň tak velkej úlet, že by to člověku donutilo otevřít ústa nad její neskonalou blbostí. Jenže ono je to jen průměrně blbý:-)
Neurážejte Twilight, brácha to hrozně žere : ) Já jsem taky za trapáka, kterej na tom nebyl v kině, ale mě je líto peněz i u lepších filmů, takže to asi bude důvod (já jsem prostě chudý student a peníze vydělaný za prodávání párku radši utratím někde jinde :-)). Ale náhodou je to fakt hrozně strašidelný. Když jsem šla z tréninku, hrozně jsem se lekla plakátu, kterej tam nějaká fanatická fanynka z prváku vystavila. Všichni jsou tam nějací bílí a vážní :-D
@Michelle Co ty víš o sadomasochistické derivaci oidipovského komplexu :)
Ale tak jste o tom diskutovaly/i, nechtěl jsem být v úplném nevědomí co se děje v kultuře a chtěl si ověřit některé věci, co jsem četl v tomto vtipném článku: http://www.cracked.com/funny-36-twilight/
Komentáře
(ne, že bych pamatovala, co bylo v těch předchozích)
Já jsem taky za trapáka, kterej na tom nebyl v kině, ale mě je líto peněz i u lepších filmů, takže to asi bude důvod (já jsem prostě chudý student a peníze vydělaný za prodávání párku radši utratím někde jinde :-)). Ale náhodou je to fakt hrozně strašidelný. Když jsem šla z tréninku, hrozně jsem se lekla plakátu, kterej tam nějaká fanatická fanynka z prváku vystavila. Všichni jsou tam nějací bílí a vážní :-D
edit: Tak ani ne, pokrok
@Michelle Nein, bitte :)
Ale tak jste o tom diskutovaly/i, nechtěl jsem být v úplném nevědomí co se děje v kultuře a chtěl si ověřit některé věci, co jsem četl v tomto vtipném článku:
http://www.cracked.com/funny-36-twilight/
EDIT: Nejsou to ti mimozemšťani, že ne?! :-D