Bodovačka 2 (od trůnů k tanci)

15051535556313

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    16. bodovanie

    Jorah Mormont +1 (44)
    Jon Connington +2 (34)
    Kraster -1 (9)
    Salladhor Saan 0 (25)
  • upraveno 5. listopadu 2012
    17. bodovanie

    Jorah Mormont +2 (46)
    Jon Connington +1 (35)
    Kraster -1 (8)
    Salladhor Saan 0 (25)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 5. listopadu 2012
    Thorar

    Již nějakou dobu si všímám tvých příspěvků. Já vím že se ti některé postavy jako Cersei nebo Euron mohou zdát zajímavé ale Kraster? Viserys? Možná by pomohla odborná konzultace, nebo osobní návštěva u tohoto "otce roku" :D
  • Tuto skupinu považuji za poněkud nešťastnou a nudnou. Není zde žádná výrazně sympatická postava. Myslím, že Tormund by tu neměl problém vyhrát.
    Mně osobně je nejméně sympatický Kraster. Je to takový Fritzl Západozemí. Mimořádně odporná bytost.
    Jon Connington mi také k srdci nijak nepřirostl. Zatím toho o něm vím příliš málo a z toho co jsem se dozvěděl, mě nic zvlášť nezaujalo. Možná je to i proto, že dějovou linku s Aegonem považuji za poněkud nešťastnou a zbytečně komplikující už tak složitý děj.
    Jorah Mormont je poněkud tragická postava. Lze na něm krásně vidět, jak nedostatek charisma a soudnosti může člověka stáhnou ke dnu. Je mi ho trochu líto. Na druhou stranu mu nelze upřít odvahu a odhodlanost hraničící až s posedlostí. Přál bych mu nějakou pěknou ženu, se kterou by se vzájemně milovali.
    Salladora považuji za sympaťáka. Je celkem vtipný a i když je to prospěchář, tak dokáže být docela věrným přítelem. Aspoň si to myslím.
  • 18. bodovanie

    Jorah Mormont +1 (47)
    Jon Connington +0 (35)
    Kraster -1 (7)
    Salladhor Saan +2 (27)
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 5. listopadu 2012
    EY: Tak to si všímáš špatně :-) Ano, sympatie k Cersei jsou velké, ale co se týče hlasování tak ostatní hlasy beru spíše jako protihlasy, jako například u Dany. Viserys, u toho jsem snad ani nehlasoval, pokud ano tak čistě jako protihlas :-) A Euron mi teda sympatickej neni.

    Kraster je zajímavá postava, je jedno jakým způsobem a pro mě víc než Jon nebo Salladhor.
  • upraveno 5. listopadu 2012
    20. bodovanie

    Jorah Mormont +1 (50)
    Jon Connington +2 (38)
    Kraster -1 (5)
    Salladhor Saan 0 (27)
  • upraveno 5. listopadu 2012
    21. bodovanie

    Jorah Mormont +2 (52)
    Jon Connington +1 (39)
    Kraster -1 (4)
    Salladhor Saan 0 (27)

    Nechce se mi to komentovat :-) Všechno už padlo, opakovat to, je zbytečné.
  • upraveno 5. listopadu 2012
    22. bodovanie

    Jorah Mormont +2 (54)
    Jon Connington 0 (39)
    Kraster -1 (3)
    Salladhor Saan +1 (28)
  • Jdu spát, doufám, že to Mormont vyhraje, ať není ve vražedné skupině se Starkovci:)
  • upraveno 5. listopadu 2012
    23. bodování

    Jorah Mormont +2 (56)
    Jon Connington +1 (40)
    Kraster -1 (2)
    Salladhor Saan 0 (28)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    24. bodování

    Jorah Mormont +2 (58)
    Jon Connington +1 (41)
    Kraster -1 (1)
    Salladhor Saan 0 (28)
  • upraveno 5. listopadu 2012
    25. Hlasovanie

    Jorah Mormont +1 (59)
    Jon Connington +2 (43)
    Kraster -1 (0)
    Salladhor Saan 0 (28)
  • a je to , úchylný slizák je pryč :applause:
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 5. listopadu 2012
    26. Hlasovani

    Jorah Mormont +2 (61)
    Jon Connington -1 (42)
    Salladhor Saan +1 (29)

    Body jsou správně, že?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    27. hlasování

    Jorah Mormont +2 (63)
    Jon Connington -1 (41)
    Salladhor Saan +1 (30)
  • 28. hlasovanie

    Jorah Mormont -1 (62)
    Jon Connington +1 (42)
    Salladhor Saan +2 (32)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 5. listopadu 2012
    29. hlasování

    Jorah Mormont +1 (63)
    Jon Connington +2 (44)
    Salladhor Saan -1 (31)

    Som asi jediný, kto dáva Saladorovi mínus.. Tož, mne by vadilo, ak by ma okradol špinavý prašivý pašerák ako je on ;D Vy by ste asi skákali radosťou...

  • upraveno 5. listopadu 2012
    30. hlasování

    Jorah Mormont +1 (64)
    Jon Connington -1 (43)
    Salladhor Saan +2 (33)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Gardien: Sallador 33, Jon 43 a máš 30. hlasovanie :)
  • pardon až teraz mi cas to načitalo
  • 31. hlasování

    Jorah Mormont +1 (65)
    Jon Connington +2 (45)
    Salladhor Saan -1 (32)
  • 32. bodovanie

    Jorah Mormont +2 (67)
    Jon Connington +1 (46)
    Salladhor Saan -1 (31)

  • 33. bodování

    Jorah Mormont +1 (68)
    Jon Connington +2 (48)
    Salladhor Saan -1 (30)
  • WanicWanic The real hedonism is not dead!
  • WanicWanic The real hedonism is not dead!
  • 35. Hlasování

    Jorah Mormont +2 (72)
    Jon Connington +1 (48)
    Salladhor Saan -1 (30)
  • 36. Hlasování

    Jorah Mormont +2 (74)
    Jon Connington -1 (47)
    Salladhor Saan +1 (31)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.