Vlastne Ygritte myslím má byť neštovicami poďobaná s divným nosom a svojím spôsobom nie zrovna krásna, takže ten Dreamerov obrázok sa hodí (monti, ty si ju asi idealizuješ ako HBO :D )
Mrcel17: Mně se strašně líbí ta práce s barvami. Většinou autorka vybarví jen vlasy a zbytek zůstane náčrtem, ale pokaždé zůstanu sedět s otevřenou pusou. Já bych prostě všechny ty odlesky namalovat neuměla. :)
Komentáře
( Väčšina mojich komentárov vyzerá rovnako ale ja si nemôžem pomôcť ked tu dávaš také obrázky :D )
O to viac obdivujem autorku :)
A rozklikni si i Scrapbook- dobrou polovinu toho má tam. :)
edit: Jo, a :!: varování :!: - autorka je evidentně velká fanynka Sansy, obzvlášť v kombinaci s Ohařem. ;-)