Norvos: Ja neviem.. podľa mňa j to spomienkový optimizmus... Nemyslím si Že kedysi bol svet menej skazený... alebo takto.. naposledy bol neskazený 2000 pred kristom
Dobrý souboj, tak trochu přemýšlím, že tu začnu topic na podobné téma. Mírně s Lowgardenem nesouhlasím ohledně Yary - jestli to v seriálu zahrají správně, asi ji budu mít radši než Ašu - a Cersei, kde mě na jednu stranu ten posun charakteru štve, na druhou stranu ho ale chápu a ze seriálové Cersei se mi aspoň neotvírá kudla v kapse.
Bohužel mě nenapadá jak to udělat, aby se mohlo zapojit víc lidí :think: Mohla bych sice začít topic s názvem jako Souboj knižních a seriálových verzí postav a na začátku udělat víceméně to samé co Lowgarden, ale diskuze by IMHO vypadala tak, že by někdo začal bránit svoji oblíbenou postavu a další na ni házet špínu a to se často řeší i v jiných diskuzích... ale pokud se nudíte a chcete risknout virtuální praní se do krve...
Napr by sa mohla kazdy den vyhlasit jedna postava a prispievatelia by mohli vypisat jeden klad prip.zapor kniznej alebo serialovej postavy, nie viac a dalsi by mohli dat po x uzivateloch. Na konci dna by sa to zosumarizovalo a vyhlasil by sa vitaz. Klady ani zapory by sa nemohli opakovat.
A to zabrání tomu, aby "někdo začal bránit svoji oblíbenou postavu a další na ni házet špínu a to se často řeší i v jiných diskuzích..." přesně jak? :)
To je ale divněj obrázek. Kopyta, Sandor mí divnou ruku. Sansa má divné ruce. Ohař nevrhá stín ale jeho meč ano. Sansa vypadá jako nějaká mini mrcha...
Komentáře
Neobratně vysvětleno asi zhruba tak, že dnešní svět je zřejmě opravdu hodně zkažený, když se ti líbilo to triko a začíná s tebou být něco v pořádku.
Veledůležitý dotaz: prosím vás, jak se dělá brečící smajlík? (Zjistil jsem, že v případě potřeby jich je zde k dispozici akutní nedostatek).
Dobrý souboj, tak trochu přemýšlím, že tu začnu topic na podobné téma. Mírně s Lowgardenem nesouhlasím ohledně Yary - jestli to v seriálu zahrají správně, asi ji budu mít radši než Ašu - a Cersei, kde mě na jednu stranu ten posun charakteru štve, na druhou stranu ho ale chápu a ze seriálové Cersei se mi aspoň neotvírá kudla v kapse.
Připomíná mi to toho pána, co tančí ve výtahu v klipu Gangnam style :D