Illyrio je mi od začátku docela ukradenej, Mistra Luwina mám strašně ráda, protože je to přesnej opak našeho dědy, Dany mi přijde jako malej hnusnej rozmazlenej fakan, kterej ničemu nerozumí a chce si hrát na královnu a na Kevana ta +1 prostě zbylo. Prostě žádné originální názory :-)
edit: omlouvám se a ty body snad nějak správně přepíšu
Ilyrio - zajímá mě jeho motivace, ale jinak mi je naprosto volný, pro mě nezajímavá postava. MIstr Luwin - hodný vazal Starků, všichni Starkové a jejich poddaní mají u mě body. Dany - mám ji ráda, ikdyž mě v posledních dílech fakt štve. Chápu, že chce dělat dorbé věci, ale proklatě jí to nevychází. Kevan - přicmrndávač, který mě nezajímá, zbylo na něj -1.
Ilyrio se asi u mne bude střídat s mistrem Luwinem. Zajímalo by mne, co má Illyrio za lubem. Luwin mi připadá jako člověk na svém místě (to je kompliment). Dany fakt nemusím, dost mě irituje. Kevan - jsou Lannisteři a Lannisteři. Kevan je jeden z těch kterému to myslí a je si vědom toho, že Lannisteři nejsou mistři světa.
Illyrio - mám kolem něho pár teorií, a jsem moc zvědavá, jak se jeho postava vyvine dál, ale sympatický mi zrovna není. A probůh, kdo si doma schovává ruku mrtvé manželky v nálevu? Ehh... Luwin - moudrý, zkušený, oddaný... Co víc si přát od mistra. :) Daenerys - nikdy to nebyla moje favoritka, ale zhruba do té třetí knihy jsem jí fandila. Nebaví mě, že nějak úplně rezignovala na dobytí Západozemí, a snaží se hrát si na spasitelku, která osvobodí všechny otroky v Essosu. Je to sice ušlechtilý cíl, ale mnohem radši bych jí viděla jít za tím původním. Taky bych už hrozně ráda fandila nějakýmu živýmu a nešílenýmu Targaryenovi, sakra... Naštěstí si to snad na konci Tance uvědomila, že její cesta vede jinam. Kevan - na toho to mínusko tak nějak zbylo, ale je to Lannister, tak z toho nemám černý svědomí.
Ilyrio - zajímavá postava, určitě inteligentní, ale jeho snaha dostat na trůn libovolného draka se mi příčí. Nechávám nulu. Luwin - super člověk, svou práci dělal poctivě a asi nejlépe jak to šlo, vždy jednal moudře. Klaďas jak má být. Daenerys - během rozkvětu ze zakřiklé holčičky k vladařce jsem jí měl rád, ale pak se začala projevovat jako naivní, arogantní a hloupá. Zároveň mám všeobecný odpor ke všem Targaeryenům jako k uchvatitelům, tudíž jiné než záporné hodnocení nepřipadá v úvahu. Kevan - považuji jej za slušného člověka, nepřišlo mi, že by se podílel na Lannisterských podrazech a intrikách.
Proč dát hlas Dany? I když si o ní myslíte někteří nehezké věci, je Dany v mnoha ohledech výjimečná. Ať už to byla náhoda, osud či boží vůle, Dany přivedla na svět draky. Úžasná věc, která se nepovedla mnohým pře ní desítky možná stovky let. Draci zřejmě někomu vadí, ale spolu s nimi znovu přišla na svět magie a okořenila svět. Měla velmi těžké dětství a prožila v životě mnoho ztrát a bolesti, ale dokázala se z toho vykřesat. Tam kde by Sansa plakala, Cersei zuřila a Stannis se litoval, hledala Dany šanci se prosadit. Mladá holka přešla rudou pustinu, získala armádu a dobyla města. Možná může někoho iritovat její chování, ale nikdo nemůže tvrdit, že je zlá. Chyby kterých se dopustila pramení z mládí a neznalosti. Jak se říká: "Cesta do pekel je lemována dobrými úmysly." Navíc je schopná sebereflexe a osobních obětí. Vždyť zůstala v Meerenu, aby se učila vládnout a nedopadl stejně jako Astapor. To že se jí to nedaří, už je věc jiná. Většina lidí by to dávno vzdala, ale ona se snaží dál, což je známka pevného charakteru a vytrvalosti. Bylo by škoda a nespravedlivé, kdyby tato jedinečná osobnost, matka draků a možný (pravděpodobný) světlonoš nepostoupila ani do druhého kola. Mistr Luwin - věrný a dobrý muž Ilyrio - nemám rád intrikány a prospěcháře Kevan - nevýrazný muž, Tywinův stín
Sýrař - Podpůrná berlička mnoha našich oblíbených postav. Akcie sýrů na burze stoupají. Investice se vyplatí. Mistr - Moudrý a věrný. Sloužil svému pánu do posledního dechu. Za bouře zrozená - Jedna z mých nejoblíbenějších postav. Jestli neprojde ani do druhého kola, tak probudíte draka! Shadow on the wall - Další maso na porážku. Což už se vlastně stalo.
Moje dôvody: Na západe nič nové... Kevanovy viac berú ty ktorý fandia dračičke tak jemu dva... Luvinovy aj kebyže uberiem tak postupi ale bod u mňa ma.-... Na pana sýru niČ nezostalo.... a k ubratiu Daenerys... Odkaz od zelenej vrány....
Komentáře
Slavnostně přidávám první příspěvek na nové fórum :-)
Ilyrio 0 (21)
Mistr Luwin +2 (30)
Dany -1 (16)
Kevan +1 (27)
Illyrio je mi od začátku docela ukradenej, Mistra Luwina mám strašně ráda, protože je to přesnej opak našeho dědy, Dany mi přijde jako malej hnusnej rozmazlenej fakan, kterej ničemu nerozumí a chce si hrát na královnu a na Kevana ta +1 prostě zbylo. Prostě žádné originální názory :-)
edit: omlouvám se a ty body snad nějak správně přepíšu
Ilyrio 0 (21)
Mistr Luwin +2 (32)
Dany +1 (17)
Kevan -1 (26)
Ilyrio - zajímá mě jeho motivace, ale jinak mi je naprosto volný, pro mě nezajímavá postava.
MIstr Luwin - hodný vazal Starků, všichni Starkové a jejich poddaní mají u mě body.
Dany - mám ji ráda, ikdyž mě v posledních dílech fakt štve. Chápu, že chce dělat dorbé věci, ale proklatě jí to nevychází.
Kevan - přicmrndávač, který mě nezajímá, zbylo na něj -1.
Ilyrio 0 (21)
Mistr Luwin +1 (33)
Dany -1 (16)
Kevan +2 (28)
Dany fakt nemusím, dost mě irituje.
Kevan - jsou Lannisteři a Lannisteři. Kevan je jeden z těch kterému to myslí a je si vědom toho, že Lannisteři nejsou mistři světa.
Ilyrio +2 (23)
Mistr Luwin +0 (33)
Dany -1 (15)
Kevan +1 (29)
Kevanovi bych asi normálně dal +2 a maestrovi +1, ale nerad bych, aby Illyrio vypadl tak snadno (i když je to zřejmě neodvratné).
Dany - ta je ložená.
Illyrio Mopatis 0 (23)
Mistr Luwin +2 (37)
Daenerys +1 (15)
Kevan Lannister -1 (29)
Illyrio - mám kolem něho pár teorií, a jsem moc zvědavá, jak se jeho postava vyvine dál, ale sympatický mi zrovna není. A probůh, kdo si doma schovává ruku mrtvé manželky v nálevu? Ehh...
Luwin - moudrý, zkušený, oddaný... Co víc si přát od mistra. :)
Daenerys - nikdy to nebyla moje favoritka, ale zhruba do té třetí knihy jsem jí fandila. Nebaví mě, že nějak úplně rezignovala na dobytí Západozemí, a snaží se hrát si na spasitelku, která osvobodí všechny otroky v Essosu. Je to sice ušlechtilý cíl, ale mnohem radši bych jí viděla jít za tím původním. Taky bych už hrozně ráda fandila nějakýmu živýmu a nešílenýmu Targaryenovi, sakra... Naštěstí si to snad na konci Tance uvědomila, že její cesta vede jinam.
Kevan - na toho to mínusko tak nějak zbylo, ale je to Lannister, tak z toho nemám černý svědomí.
Illyrio Mopatis 0 (23)
Mistr Luwin +2 (39)
Daenerys -1 (14)
Kevan Lannister +1 (30)
Ilyrio - zajímavá postava, určitě inteligentní, ale jeho snaha dostat na trůn libovolného draka se mi příčí. Nechávám nulu.
Luwin - super člověk, svou práci dělal poctivě a asi nejlépe jak to šlo, vždy jednal moudře. Klaďas jak má být.
Daenerys - během rozkvětu ze zakřiklé holčičky k vladařce jsem jí měl rád, ale pak se začala projevovat jako naivní, arogantní a hloupá. Zároveň mám všeobecný odpor ke všem Targaeryenům jako k uchvatitelům, tudíž jiné než záporné hodnocení nepřipadá v úvahu.
Kevan - považuji jej za slušného člověka, nepřišlo mi, že by se podílel na Lannisterských podrazech a intrikách.
Illyrio Mopatis 0 (23)
Mistr Luwin +2 (41)
Daenerys -1 (13)
Kevan Lannister +1 (31)
Ilyrio -1 (22)
Mistr Luwin +1 (42)
Dany +2 (15)
Kevan 0 (31)
Proč dát hlas Dany? I když si o ní myslíte někteří nehezké věci, je Dany v mnoha ohledech výjimečná. Ať už to byla náhoda, osud či boží vůle, Dany přivedla na svět draky. Úžasná věc, která se nepovedla mnohým pře ní desítky možná stovky let. Draci zřejmě někomu vadí, ale spolu s nimi znovu přišla na svět magie a okořenila svět. Měla velmi těžké dětství a prožila v životě mnoho ztrát a bolesti, ale dokázala se z toho vykřesat. Tam kde by Sansa plakala, Cersei zuřila a Stannis se litoval, hledala Dany šanci se prosadit. Mladá holka přešla rudou pustinu, získala armádu a dobyla města. Možná může někoho iritovat její chování, ale nikdo nemůže tvrdit, že je zlá. Chyby kterých se dopustila pramení z mládí a neznalosti. Jak se říká: "Cesta do pekel je lemována dobrými úmysly." Navíc je schopná sebereflexe a osobních obětí. Vždyť zůstala v Meerenu, aby se učila vládnout a nedopadl stejně jako Astapor. To že se jí to nedaří, už je věc jiná. Většina lidí by to dávno vzdala, ale ona se snaží dál, což je známka pevného charakteru a vytrvalosti. Bylo by škoda a nespravedlivé, kdyby tato jedinečná osobnost, matka draků a možný (pravděpodobný) světlonoš nepostoupila ani do druhého kola.
Mistr Luwin - věrný a dobrý muž
Ilyrio - nemám rád intrikány a prospěcháře
Kevan - nevýrazný muž, Tywinův stín
Illyrio Mopatis 0 (22)
Mistr Luwin +1 (43)
Daenerys -1 (14)
Kevan Lannister +2 (33)
Illyrio Mopatis 0 (23)
Mistr Luwin +1 (43)
Daenerys +2 (14)
Kevan Lannister -1 (32)
Illyrio Mopatis 0 (22)
Mistr Luwin +1 (45)
Daenerys Targaryen +2 (18)
Kevan Lannister -1 (31)
Sýrař - Podpůrná berlička mnoha našich oblíbených postav. Akcie sýrů na burze stoupají. Investice se vyplatí.
Mistr - Moudrý a věrný. Sloužil svému pánu do posledního dechu.
Za bouře zrozená - Jedna z mých nejoblíbenějších postav. Jestli neprojde ani do druhého kola, tak probudíte draka!
Shadow on the wall - Další maso na porážku. Což už se vlastně stalo.
Illyrio Mopatis -1 (21)
Mistr Luwin +1 (46)
Daenerys Targaryen +2 (20)
Kevan Lannister 0 (31)
Nechápu, že se tady tak vesele hlasovalo pro fanatičku Mellisandru a zákeřnou mrchu Cersei, ale Dany prostě do toho druhého kole nemůže a basta :-D
Illyrio Mopatis 0(21)
Mistr Luwin +1 (47)
Daenerys Targaryen -1 (19)
Kevan Lannister +2 (33)
Illyrio Mopatis -1 (20)
Mistr Luwin +1 (48)
Daenerys Targaryen +2 (21)
Kevan Lannister 0 (33)
22. hlasování
Illyrio Mopatis (21)
Mistr Luwin (48)
Daenerys Targaryen (23)
Kevan Lannister (32)
Illyrio Mopatis 0 (21)
Mistr Luwin +1 (49)
Daenerys Targaryen -1 (22)
Kevan Lannister +2 (34)
a k ubratiu Daenerys... Odkaz od zelenej vrány....
Illyrio Mopatis 0 (21)
Mistr Luwin +2 (51)
Daenerys Targaryen -1 (21)
Kevan Lannister +1 (35)
Illyrio Mopatis 0 (21)
Mistr Luwin +2 (53)
Daenerys Targaryen -1 (20)
Kevan Lannister +1 (36)