Citáty z filmu

upraveno 6. listopadu 2010 v Akce a hlasování

rozšírme citačnú hru na vety vypovedané vo filmoch. dobrých, zlých ale hlavne tých, čo sme videli :-)

1246774

Komentáře

  • upraveno 22. července 2008

    Zřejmě se jedná o film z prostředí sjezdového lyžování. :wink:

    Mně se u X-menů nejvíc líbila jednička. Byla tam vysoká závrat. 8)

  • upraveno 22. července 2008

    Já bych soutěžil, ale o většině zmíněných filmů jsem v životě neslyšel, natož abych si z rukávu sypal přesné výroky vedlejších postav. :o :lol: (A nechci slyšet nic ve stylu: "To přece není vedlejší postava, vždyť tam byla celé tři vteřiny, ten třetí voják ve čtvrté řadě vlevo, přece!" :twisted: ) Zřejmě nejsem ten správný filmový fanatik. :wink:

  • upraveno 22. července 2008

    vzhľadom na to, že sú to citáty z filmov, ktoré považujem za brilantné, smelo si ktorýkoľvek z nich pozri.

    je dobrá šanca, že sa ti budú páčiť :!:

  • upraveno 22. července 2008

    Ech, tak aspoň něco střelte, když nic nevíte. :)

    Dobereme se výsledku vylučovací metodou. :P

    Ten citát je mi povědomý. To je nějaký český film, ne? :idea:

  • upraveno 23. července 2008

    iste.

    a druhý citát k tomu je: pane, podte sem. podte sem..... máte tonik?

  • upraveno 23. července 2008

    Opravdu nerad bych shrábl všecky body. :wink:

  • upraveno 24. července 2008

    Heavy Head: asi se budeš muset obětovat :wink:

  • upraveno 24. července 2008

    tretí a posledný citát z toho istého slávneho filmu, ktorí ste videli stokrát....

    polivčička byla?

  • upraveno 24. července 2008

    Nezapomenutelné citáty, opravdu. :wink:

    Tak já to zkusím: Sněženky a machři? :o

    Zahrajeme si takovou hru na Obětního beránka. Ty budeš Melisandra a já Edrik Bouře. Chceš? :twisted:

  • upraveno 24. července 2008

    neverím vlastný očiam....

    hlavný hrdina miloval ženy, až priveľmi. mal z toho veľa detí málo peňazí a tak sa musel snažiť aby im nevyhrávali v žalúdku husličky...

  • upraveno 24. července 2008

    Vrchní, prchni!? :-) Ale ten konec mi tam nějak nesedí, fakt to končilo tou větou?

  • upraveno 24. července 2008

    No jo, přece. :idea: Já hlava děravá. :P

    Ale máš pravdu, sarvene, je to klasika, jedna z mých nejoblíbenějších českých komedií (spolu se Čtyři vraždy stačí, drahoušku, Limonádovým Joe, Jáchyme, hoď ho do stroje! a Dědictvím.) :lol:

  • upraveno 25. července 2008

    tak ani neviem, či za toto dať bod.... fakt som sklamaní hoši....

    ale ALEk má bod

  • upraveno 25. července 2008

    Ještě štěstí, že jsem neuveřejnil svůj tip! To by si totiž mistr sarven už pravděpodobně vyhlížel nějaký pěkný trám v Citadele. :twisted: :lol:

    Nicméně docela věřím tomu, že filmy zde zmiňované jsou výborné kousky (některé z nich jsem kupodivu i viděl!). Ale nedá se nic dělat, já si prostě radši přečtu hezkou knížku. Jsem už takový. A jiný nebudu. 8)

  • upraveno 26. července 2008

    A to já se zas za filmovýho fanouška docela považuju, ale ty citáty jsou těžký...třeba toho Vrchního jsem si myslel už při tý první nápovědě...nic jinýho mě nenapadlo, byla to spíš taková vylučovací metoda...doteď si ale nejsem schopnej vybavit tu konkrétní scénu. A konec nastává, když sarven vytáhne slovenskou nebo sci-fi tvorbu, nemluvě o slovenské scifi :-)))

  • upraveno 26. července 2008

    tak pokračujeme vo vzdelávaní a keď už alek prahne po sci-fi (slovenskom), tak dám ešte jeden milovaný český film:

    - ty pohyby,meno, ty vas kdo naučil?

    - to jsem videl v televizi....

  • upraveno 27. července 2008

    Aaa, kolega Nádeníček :-) Jo, Básníky miluju, ted jen trefit název dílu...no byl to ten první, tak Jak svět přichází o básníky?

  • upraveno 28. července 2008

    V Básnících hrála Mena Suvari? :o 8)

  • upraveno 28. července 2008

    Borůvka strčila celou Menu do kapsy i s těma jejíma růžovejma lístečkama :-)

  • upraveno 7. srpna 2008

    hlásim príchod z dovolenky a hlásim Alekovi bod. bol to prvý diel básnikov.

  • upraveno 13. srpna 2008

    veľmi ľahký po dovolenke.

    "Dám vám ponuku, ktorá sa neodmieta."

  • upraveno 13. srpna 2008

    Ano, opravdu klasický výrok. 8)

    Dám šanci zapojit se ostatním.

  • upraveno 13. srpna 2008

    Skoro je mi trapné na to odpovídat, když hned vedle notebooku koukam na tyhle filmové klenoty v imitované kůži. :-)

    Ale taky by to mohl být chyták, tenhle nesmrtelný citát byl použit v mnoha filmových dílech...

  • upraveno 13. srpna 2008

    originál je len jeden.

  • upraveno 13. srpna 2008

    Tak se od Kmotra posuňme dál, to není žádná výzva :)

  • upraveno 14. srpna 2008

    chceš niečo skvelé a slovenské? alebo sa ti z toho príliš zatočí hlava? :D

    niečo súčasné - nielen pre aleka - Zomri ako hrdina, alebo ži dosť dlho na to, aby si sa stal rovnakým darebákom ako oni.

  • upraveno 14. srpna 2008

    Takhle v překladu je to zrádný, ale přece jen mi to něco řiká...zdá se, že je to současný hodně...

    Tipuji v současnosti nejpřeceňovanější film, tedy Temný rytíř. Batmanovi to řikala asi ta jeho batgirl (tedy č. 2, ne Katie, jak se jen jmenuje, Maggie G....něco-co-neumim-napsat...Gylenghaal? jméno postavy nevim, Batmana zas tolik nežeru)

  • upraveno 14. srpna 2008

    áno je to nový batman a bod pre aleka.

    nie je batmanovou vinou ten prílišný hype nadšencov, podľa mňa je to však skvelý film, ktorý nezaveje čas.

    a povedal to harvey dent, white knight of gotham, nevediac, že to bude vlastne o ňom...

  • upraveno 14. srpna 2008

    Aha, tak aspon že fil jsem trefil, když zbytek ne :-)

    Neřikam, že je to špatnej film, naopak osobně se mi moc líbil, což je vzhledem k tomu, že mi ti všemožní -MANi vůbec nic neřikaj a spíš to nemam rád, fakt dobrý. Ale sesazovat z trůnu Kmotra na IMDB, to mi přijde jako velkej úlet a přecenění...předpokládam, že se to časem srovná a taky jen čas ukáže, jak moc ten film je vlastně dobrej a kolik z toho je jen marketing a nakažlivé nadšení.

  • upraveno 15. srpna 2008

    ťažko hovoriť iba o marketingu a nakazení ním, keď dal veľmi podobný počet ľudí hlas TDK. IMDB je ľudová hitparáda, a myslím, že TDK má právo na nej víťaziť.

    Aj keď situácia je už iná, prvý je Shawshank, Kmotor druhý a TDK tretí. všetci rovnaké hodnotenie.

    a koniec koncov, hodnotenie IMDB je iba srandička. Pre filmy je to v skutočnosti jedno. Sú dobré, či zlé bez ohľadu na to kam sa v rebríčku dostali, nie?

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.