Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
A protože mě momentálně nic nenapadá, nechávám si to na později a přenechávám libovolnému dalšímu člověku.
A: "Vy... vy porušujete zákon!"
B: "Já jsem zákon."
(Mé oblíbení kouzlo)
Aneb Joker "džoukuje".
Přenechávám. :-)
"Až co František"
Ale to je tak trochu komedie. :-)
Dej Arabovi meč a udělá z něj nůž:-)
On: "Vždyť tu žádnej most není!"
Ona: "Drž hubu a plav!"
Z Všech dobrejch rodáků mám zafixováno hlavně "Enem my svině sme tu zůstaly."
Takže něco zadat:
A: "Posaď se."
B: "Já sedim."
A: "Vona sedí."
Edit: tak do toho, ještě jedna možnost :)
--------
V podstatě jsem uhodl :-) , takže:
"Z jedné strany se dávají těla, sto kusů, z druhé se sype popel.
On by se sice smísil, ale to by nebyla vada. V popelu není rozdíl.
Hořejškem by se valily osvobozené duše. Takhle by šlo osvobodit celé lidstvo,celý svět...."