Co zrovna čtete?

upraveno 6. listopadu 2010 v Literatura
15152545657144

Komentáře

  • upraveno 24. října 2012
    Stejně to buda nuda. Vždy vyhrajou ti dobří...
  • upraveno 24. října 2012
    aspoň, že ste to vy povedali mne :)
  • upraveno 24. října 2012
    tak uz poslane do kindlu, zajtra citam cestou do prace :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 24. října 2012
    Já právě do Kindlu přesouvám :))
  • upraveno 24. října 2012
    Nechcete to načíst na YouTube? :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 24. října 2012
    Nebyl jsi to Ty, kdo sliboval nějaké načtené knihy? Přímo Martina? :))
  • upraveno 24. října 2012
    tak keď sa lúčime drobnými výtkami/pripomienkami, tak čo Heade, tú modrú ružu si nechávaš na nové fórum, hej? :)

    každopádne, bolo tu fajn, teším sa na budúcnosť. dik, čau.
  • upraveno 24. října 2012
    Drobné výtky si nechme po desáté. Těším se na to peklo. :-)
    Modrá růže? Ty jsi nečetl povídku o Jonovi? Tam z ní výslovně cituju! :-)
  • upraveno 24. října 2012
  • upraveno 24. října 2012
    Pche kindle! Kupujete to aspoň ty knihy? :-D Nebo Warezíte? :-)
  • Momentálně čtu Dobu jedovou II....doporučuji
  • Strach moudrého muže.
    Zase mi chvíli trvalo, než jsem si zvykl na to pomalejší tempo vyprávění. Rothfuss se vyznačuje tím, že dokáže psát i o naprosto nevýznamných a "obyčejných" věcech. Scény z hospody bych ostatně nejraději vynechal. Ale pak zas přijde např. Eolian a já úplně jasně cítím, jak mé chladné srdce pookřívá a já mezi slovy slyším tu hudbu, melodii. Jsem sice jenom na začátku, ale je to pořád tam. Nezmizelo to.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    h-h: Mě právě ty obyčejné věci od Rothfusse strašně baví - nejradši mám studium na Univerzitě (taky chci Mistra Elodina ve škole).
  • Ovšem přečíst celé za jeden den jako GRRM, to bych asi nedal. :-)
  • Jak jsou ty knížky od Rothfusse dlouhé? uvažuji že bych si taky něco přečetl...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • díky
  • Né, né, né! Ale já nechci číst další sérii! Ani rozepsanou sérii! A už vůbec ne rozepsanou "tlustou" sérii! A přestaňte mi konečně dělat chutě!!! >:-( :-D
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    ročník 73 to je velká šance že to stihne dopsat :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • Pokud ho nepřejede auto, neuštkne extrémně vzácný druh hada, uprchlý z pár desítek kilometrů vzdálené ZOO, nebo ho netrefí z letadla vypadlé záchodové prkénko... :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • Pouze varování pro otrlejší povahy - místy je to silně romantické. :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    EY: Myslíš Felurian?
  • Krisa: Asi ano, přečetl jsem to v jakési recenzi takže nevím kdo přesně to je. Ale tohle jméno tam bylo určitě taky.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    EY: Jestli jsi myslel Felurian, tak kam se na ní hrabe SS : )
  • Wow, a je to zlá mrcha (jako například Cersei) nebo je tak trochu hodná (jako například Melisandra) a jen používá "radikálnější" metody?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    EY: Já ti to přece nebudu prozrazovat!!! O metodách radši mluvit nebudu : )
  • Hmm tak pokud to není tak zlá jako Cersei tak mám asi vytypovanou oblíbenou postavičku.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.