[Spoiler] Vichry zimy

upraveno 22. ledna 2014 v Píseň ledu a ohně
GRRM měl v plánu započít práce na šestém dílu ságy Píseň ledu a ohně v lednu 2012. Nicméně několik kapitol, které se nevešly do Tance s draky, už má hotových.

V prosinci roku 2011 také zveřejnil první ukázkovou kapitolu, kterou si můžete díky Aruthovi přečíst v českém překladu....

Číst celý článek zde
1282931333472

Komentáře

  • upraveno 22. října 2012
    Založ, založ...
  • upraveno 22. října 2012
    Chmur napsal(a):

    Založ, založ...

    Heslo Klubu pyromanů.... ;D
  • upraveno 22. října 2012
    To téma tady už někde je. A myslím, že ho založil právě Chmur. :-)
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 22. října 2012
    esli je tak je stejně mrtvé a informace zastaralé a offtopicové
  • upraveno 22. října 2012
    Mně by zase přišlo zbytečné zakládat, co už tu je, dělat jedno desetkrát. Obzvlášť když není žádný problém "mrtvé" téma oživit. Nejlepší jsou právě ta, co mají nejstarší příspěvky tři, čtyři roky dozadu a pak na to navazují novější a novější.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 22. října 2012
    Miss Utahraptor napsal(a):

    Chmur napsal(a):

    Založ, založ...

    Heslo Klubu pyromanů.... ;D
    Nice one ;D

    Melifanclub
  • upraveno 23. října 2012
    To téma tady už někde je. A myslím, že ho založil právě Chmur. :-)
    No toto. Býval jsem kdysi tak aktivní....Fakt jsem na to zapomněl. Když si čtu svoje tipy, tak se jen musím divit....Skoro bych se sám sobě vysmál:-)
  • upraveno 23. října 2012
    Tak mě by zajímalo co si myslíte o blízké budoucnosti v Západozemí. Já si myslím, že Martellové to teď rozjedou společně s Aegonem, Greyjoyové přinesou slanou vodu až k prahu Vysoké zahrady.A co se týče Severu... silně doufám, že Stannis vyhraje bitvu o Zimohrad, protože k němu nyní jedou posily, které zničí Freye - Manderlyové :)
  • Mozno to tu uz bolo - Victarion
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Myslím že né, já to vidím poprvé. To si žádá překlad :-) :!:
    Jen jestli to je oficiální a ne nějaká fanmade
  • ja myslim ze to GRRM nekde cetl :) btw: o preklad taky stojim :D
  • V čom článku je aj link kde to Martin číta :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Niekde písali, že na jednom Cone GRRM čítal Victarionovu japitolu :)
  • fiha, som zvedavy, idem kuk
  • Arutho, kde jsi? ;)

    Pokud by to Arutha dělat nechtěl, tak se klidně s někým podělím o překlad.
  • OK, když se k tomu nikdo nemá, tak já to přeložím, jak nejlíp umím, a pak to pošlu Alekovi.
  • Už som tu! Ak sa svoa do toho ešte nepustila, mrknem na to. :)
  • Arutha: Mám zatím jenom dva odstavce, jsem v práci :D Jestli chceš, můžeme se o překlad podělit, ale klidně ti to i přenechám.
  • upraveno 12. listopadu 2012
    Ako ti vyhovuje. :) Ja som do deviatej na prednáške, čo znamená, že mám asi 8 hodín na preklad. :D
  • Arutha2321 napsal(a):

    Ako ti vyhovuje. :) Ja som do deviatej na prednáške, čo znamená, že mám asi 8 hodín na preklad. :D

    Většina toho textu je Theonova kapitola, která už je přeložená. Victorionova kapitola je na čtyři stránky a další dvě jsou jenom krátký sumáře. Budu si věřit a dám to sama ;)
  • Okej, držím palce. ;-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Arutha2321 : a nechceš se vrhnout na jiný překlad ;o)
  • @Nevada : Hej, hej, prokrastinácia je sviňa. :) Ale pomaličky sa na tom robí. :)
  • upraveno 9. ledna 2013
    Dám to tu
    http://georgerrmartin.com/if-sample.html
    darček od Martina na Vianoce/Nový Rok kapitola Arianne z Winds of Winter.


    ak to tu už bolo tak pardon.
  • Práve som dočítal Tanec. Chvíľu som si to musel nechať v hlave uležať...
    Už len ubodanie Jona a celková tá zamotaná situácia v Meereene ma úplne odrovnala. Aj keď sa mnoho ľudí na Tanec skôr sťažovalo mňa bavil o mnoho viac než Hostina. Daenerys - s ňou som to po tejto knihe definitívne vzdal. Je to zmätené, pološialené dievča. Aegon si získal moje sympatie, ale nie je potrvrdená jeho legitiita, ale ja napriek tomu verím Stannisovi. A dosť si ma získal aj nekompromisný muž činu - Viktarion. No dúfam, že to GRRM napíše čo najskôr. Tiež dúfam, že tam nebude Brienne POV - čo sa asi nesplní. Na hostine ma nehorázne nudila. Ach bože, ja som stále s toho tanca tak trocha ohromený ( prečítal som to cca za 3 dni a mám to celé pomiešané) :spike:
  • Aký máte názor na Jonovu aktivitu na severe ? S nočnej hľiadky spravil humanitárnu organizáciu na pomoc divokým. Celkom som aj súhlasil s tým, že ho odstavili. Pomoc divokým som chápal, ale všetko má svoje medze. Keď chcel ísť vyslať tú pomoc do Tvrdodomova (ten záliv), tak ma to nahnevalo. Svojím spôsobom hľiadku ruinoval.
  • Inu, co bys čekal od Jona, nejoblíbenější postavy Písně? ;-)
  • Mal som Jona rád, aj keď ma naštval keď odmietol Stannisovu ponuku. :-? Ale trocha ma irituje ten jeho hrdinský komplex a počestnosť. S tými divokými to ale prehnal :( Myslím, že viac šokujúce a pre knihu zaujímavejšie bude, ak Jon zomrie :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.