Odkazy , obrázky...

upraveno 14. dubna 2019 v Rozličný pokec

Na stránkách http://www.shirepost.com/GeorgeMartin.html jsem našel fotky zajímavě zpracovaných "jelenů" a jiných platitel ze světa Písně. Dokonce je možné si je za rozumnou cenu objednat. Škoda jen, že tam nemají zlaté "draky", ale to by už asi bylo o něco málo dražší. :wink: Takže výzva pro všechny numismatiky! :)

1457910366

Komentáře

  • upraveno 18. února 2008

    Těžkohlavý = Jaime? :shock:

    Pozoruhodná teorie.

    Psaní na klávesnici jednou rukou jistě není snadné. :wink:

  • upraveno 18. února 2008

    Quote:
    Těžkohlavý = Jaime? :shock:


    Léto? Trhej!!! :-)
  • upraveno 18. února 2008

    Shodil jsi mně Brana - tady máš přes držku! :D

  • upraveno 18. února 2008

    "Au! To bolí!" :evil:

    Ach, tak, myslel jsem, že trháš mně. :roll:

  • upraveno 18. února 2008

    Bolest je důkazem, že jsi stále naživu.

    Mezi bolestí a rozkoší je jen úzká hranice.

    Překročme ji spolu. :!: :P :wink:

  • upraveno 18. února 2008

    Mít rád bližního svého... Dneska mám zpěvnou, zpívejte se mnou! :-)

  • upraveno 18. února 2008

    "Uááá! Raději ne! Hej! Dej sem tu plíci! TO JE MOJE!!!" :D

  • upraveno 18. února 2008

    Žrát bližního svého,

    co na tom je tak zlého? :roll:

    Nesnáším, když mě někdo rozesmívá, a pak mi vlétne vysávaný morek do nosu. :roll: :D

  • upraveno 18. února 2008

    Quote:
    Nesnáším, když mě někdo rozesmívá, a pak mi vlétne vysávaný morek do nosu. :roll: :D


    Jo, tak to je hnus, velebnosti, to věřim. Léto zvaný šňupač. Bacha na "zlatou". :-)
  • upraveno 21. února 2008

  • upraveno 22. února 2008

    Ano, na toto období se bude vzpomínat jako na Léto v rauši. :-)

  • upraveno 22. února 2008

    Tento způsob Léta zdá se mi poněkud nešťastným. :D

    Abych nezapomněl, Aleku, až budeš pročišťovat střeva naší drahé paní Galerie, zabrouzdej i do složky "Sansa Stark". Jeden obrázek tam je nedopatřením dvakrát. :)

  • upraveno 23. února 2008

    Dobře jsi ho tam nalákal, bratře, sere! :twisted:

    Kdybys nebyl zlovlkem, řekl bych, že jsi lstivý jako liška. :wink:

  • upraveno 23. února 2008

    Angličan by řekl - "lubricated as a fox". 8)

  • upraveno 23. února 2008

    Ježiš, vy jste zas měli průjem v Galerii, co? To nemám ani sílu pročítat. :-)

  • upraveno 23. února 2008

    Řádí tady úplavice! :roll:

    Průjmem nazýváme příliš časté vyměšování nezvykle řídké stolice. I když je průjem vysoce nepříjemný, má průjem značný význam: je to způsob jak zbavit organismus škodlivých toxinů. :!:

    Nicméně bys měl hodit nějaký komentář k mojí druhé koláži, trefně nazvané "smrt lorda Tywina". A klidně buď nemilosrdný. 8)

    Nestydím se za to, že v ostatních vyvolávám negativní emoce. Velká díla postmoderní doby jsou - a nutně musejí být - kontroverzní. :wink:

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. února 2008

    Léto wrote:
    Nestydím se za to, že v ostatních vyvolávám negativní emoce. Velká díla postmoderní doby jsou - a nutně musejí být - kontroverzní. :wink:

    A prečo? Neříkám že kontroverzní být nesmí, ale proč musí? BTW velké postmoderní dílo jsem ještě neviděl, ostatně správný postmodernista by řekl něco jako že "...archetypálnost a tím i senzuální subjektivizace individua dává při vyslovení substantiva velikost jakousi implikativnost objektivizačního kritéria, jež je nutno imperativně odmítat, neboť jen subjektivní interakce subjektu nesmí být objektivizována." :lol:

  • upraveno 23. února 2008

    Jen tak žertuji, ostatně ona věta byla spíše volnou citací slavného Těžkohlavého výroku z tématu Sansa, ach ta naše malá Sansa. :)

    Nicméně kontroverznost je, zdá se, v dnešní době jedním z hojně využívaných receptů na úspěch. Stačí napsat průměrný příběh, opepřit ho výroky typu "katolíci/židé/umývači oken jsou zločinci a snaží se ovládnout svět". Následně je třeba nechat se zažalovat Vatikánem/Židovskou obcí/Asociací umývačů oken. Úspěch je zaručen. 8)

    Pozor však, abyste se omylem neopřeli do muslimů, homosexuálů nebo černochů. To jsou tzv. "chráněné skupiny" a jakákoliv negativní zmínka o nich by vám místo slávy mohla vynést kriminál. :evil:

    Doufám, že správného postmodernistu nikdy nepotkám. :D Postmodernismus nazývám přehřátou konjunkturou věku člověka. :roll:

  • upraveno 23. února 2008

    V "intelektuálnějším období mé existence" :roll: jsem se s pojmem postmodernismu (vyzbrojen několika čísly nezávislé revue Prostor a časopisu Živel) potýkal a pokoušel se ho pochopit, nemohu však říci, že s valným úspěchem.

    Pod tu nálepku se totiž - když se chce - dá nacpat skoro všechno.

    První postmodernista byl už Homér. Nevěříte? To máte blbé. :wink:

    Dneska se mi pod tím pojmem vybaví nejspíš filmy Davida Lynche, u kterých není tak úplně jisté, o čem vlastně byly.

    Některé komentáře k obrázkům v galerii ( a i samotné obrázky) jsou však nepochybně vysoce postmoderní, až na samé hranici srozumitelnosti. :lol:

  • upraveno 24. února 2008

    Quote:
    Některé komentáře k obrázkům v galerii ( a i samotné obrázky) jsou však nepochybně vysoce postmoderní, až na samé hranici srozumitelnosti. :lol:


    No právě! :-) Někdy je to až tak moc, že mám problémy i já stíhat, že si říkám, jestli ta twomenshow (často velmi vtipná, uznávám, že se bavím) neodradí ostatní návštěvníky od přispívání. :-(
  • upraveno 24. února 2008

    Odradí? :o Spíš přitáhne, ne? :)

    Lidi, komentujte obrázky, vkládejte vlastní, UDRŽUJTE OHEŇ! 8)

  • upraveno 24. února 2008

    No dokážu si předtavit, že méně otrlý návštěvník se zalekne toho kroužku a bude se ostýchat plést do podobných, často mimotématických, přestřelek. :D

  • upraveno 24. února 2008

    leckdy se bavím taky :-)

    myslím, že přitáhne, ale jen k přečtení... :roll:

    do těch přestřelek se snad ani plést nedá :-)

  • upraveno 25. února 2008

    Dandali wrote:
    leckdy se bavím taky :)

    To je pro nás ta nejvyšší pocta a vyznamenání! 8)

    Quote:
    myslím, že přitáhne, ale jen k přečtení... :roll:

    Kdyby to přitáhlo ke čtení Písně ledu a ohně byť jen jednoho nového čtenáře, budu to považovat za úspěch. :wink:

    Quote:
    do těch přestřelek se snad ani plést nedá :)

    Tak to schválně někdy zkus a uvidíme, jestli nedá. :D

    A za přestřelky bych to ani nepovažoval. Vtip je v tom, že nejdou vkládat dva příspěvky za sebou, tudíž jste tak trochu odkázáni na reakci toho druhého. Jestli to neposune někam dál, nevrátí míček na vaši stranu, diskuze prostě skončí.

    Je v pořádku, když si třeba někdo jen prohlíží obrázky a nemá potřebu se k nim vyjadřovat. Pokud ale ano, tím lépe. Vítáný je každý projev a názor. :!:

    A vůbec nemusí souviset s tím naším blábolením. :wink:

  • upraveno 26. února 2008

    Popravdě řečeno, také mám občas obavu, zda naše komentáře pod obrázky neodradí ty desítky, stovky, tisíce :shock: ostýchavých fanoušků, kteří by, nebýt našich přemrštěných verbálních výlevů, zahltili celou galerii i fórum množstvím zajímavých názorů. :twisted:

  • upraveno 31. srpna 2008

    http://elhutto.livejournal.com/854518.html

    Na tomto odkazu najdete všechny obrázky hradů, které zatím Ted Nasmith namaloval, dokonce i ty, co jsme zatím neviděli. Je tam například i Bouřlivý konec, Sluneční oštěp, Dvojčata, Casterlyova skála a další. Nicméně kvalita naskenování není příliš dobrá, tak to prozatím dávám sem, ne do galerie.

    A prý se chystá malovat další! :o :) 8)

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. září 2008

    Jůůů. Jééé. :D

  • upraveno 1. září 2008

    Jů, hele!

    Léto si velmi říká o Řád vrchního slídila :-) Jo a můžeš prosím citovat to místo, kde se říká, že bude malovat další? Nějak jsem to tam nenašel. :-)

  • upraveno 1. září 2008

    Bavili se o tom přes ájsíkjů. :)

  • upraveno 5. září 2008

    Říkal to Ran, to je osoba informovaná, takříkajíc přímo od pramene. Naneštěstí nechce prozradit, které mají být ty další hrady. Ale tak nějak počítám s tím, že bychom se mohli podívat i na Východ. 8)

    Více zde: http://asoiaf.westeros.org/index.php?showtopic=30762

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.