Komiks (neoficiální)

upraveno 6. listopadu 2010 v George R.R. Martin

Tyna

Našla jsem něco, co mě vážně pobavilo :) Je to komix k Písni ohně a ledu.

Dávám sem linky na ty, které mě pobavily nejvíc.

Sansa se dozví, že je stejně chytrá jako její tatínek :)

http://www.winterfell.altervista.org/extra/ned.jpg

Petyr se zbavuje Lysy

http://www.winterfell.altervista.org/extra/petyr_lysa.jpg

Mance vysvětluje Jonovi, že nepotřebují Roh zimy, aby zničili Zeď.

http://www.winterfell.altervista.org/extra/jon_mance.jpg

Gwaihir reaguje:

22. 10. 2006 (20:00) X

ty linky ale bohužel nefungujou

Hanina reaguje:

22. 10. 2006 (20:18) X

Tyno,ty komiksy jsou super - docela mě to pobavilo. Jinak ty stránky jsou bezva, mají tam překrásné ilustrace, a třebaže Cersei vypadá ve "Sketches" jako Pamela Anderson, v těch "Illustrations" je úžasná, stejně tak Jaime, Jon Sníh s Duchem a ostatní. Díky za tip... :-)(

Hanina reaguje:

22. 10. 2006 (20:21) X

Gwaihir, nešla jsem tam přes linky, co tady uvádí Tyna, ale normálně jsem si zadala http://www.winterfell.altervista.org - a načetlo se to. Na ty komiksy se pak dostaneš přes úvodní stránku (klikni na "Extra"). :-)

Peter reaguje:

26. 10. 2006 (14:15) X

ilustrace fakt krásný, ale třeba arya tam vypadá tak na pětadvacet:)))

Malaria reaguje:

27. 10. 2006 (13:31) X

Jo na tadyty stránky už jsem narazila kdysi a musim říct, že některý komixi jsou fakt vydařený, nejvc mě tam asi zaujal Petyr a vyhození lady Lysy a pak ještě jak se Daenerys vylíhnou draci.

Eddard reaguje:

27. 10. 2006 (19:38) X

Paráda! Kde je toho víc?!

«1

Komentáře

  • upraveno 29. října 2006

    Existuje i oficiální comics Hedge Knight, viděl jsem ukázky, moc fajn!

  • upraveno 29. října 2006

    heavy_head wrote:
    Existuje i oficiální comics Hedge Knight, viděl jsem ukázky, moc fajn!

    vime, cast dokonce mam v jpg, 3 dily ze 6, o ty zbyly si jeste musim ty dobry dusi rict. A jinak je fakt peknej, kdyz to vychazelo, tak byla na netu dokonce flashova ukazka i s hudbou (Carmina Burana, ci jak se to pise, proste ta nejklasictejsi hudba k fantasy) a to bylo maso. Bohuzel tu ukazku uz smazli a neni k nalezeni:-(

  • upraveno 29. října 2006

    Pech, smůla a škoda :-( A ani obrázek by nebyl, já totiž vůbec netuším jak to vypadá...

  • upraveno 29. října 2006

    Eddard wrote:
    Pech, smůla a škoda :-( A ani obrázek by nebyl, já totiž vůbec netuším jak to vypadá...

    to víš že byl...:-) http://www.comicbookresources.com/news/newsitem.cgi?id=2672

  • upraveno 29. října 2006

    Díky, moc pěkné... ale tohle než se k nám dostane :-( Teď jsem četl dobrý článek v reflexu o comixových románech... u nás holt nemají tradici.

  • upraveno 29. října 2006

    My bychom mohli byt radi i za normalni vydani Dunka, kdyby se naky chystalo:-) uz jsem se ptal Haniny, ale taky nic netusi. Asi se o to nakladatele zacnou zajimat az to vyda v Americe nekdo kompletne, po dopsani tretiho dilu...

  • upraveno 29. října 2006

    Mimochodem, překládala Hanina i Hedge knighta v legendách?

  • upraveno 29. října 2006

    Be sure :)

  • upraveno 13. února 2007

    Vznešení pánové, slovutní mistři, adminové, zlovlci .... Teď mě tak napadlo - jak jste se vlastně k tome komixu Hedge knight dostali? Je to někde na netu? Nebo máte doma anglický originál? :twisted:

  • upraveno 13. února 2007

    Já jsem ho stáhnul přes DC++, tzv. nepopsatelný zážitek sdílení. :)

  • upraveno 13. února 2007

    Vidíš to, že mě to nenapadlo... asi jsem moc nepočítal s tím, že by to někdo mohl mít naskenované. Asi se po tom taky porozhlédnu.

  • upraveno 13. února 2007

    Rád bych ti ho poslal, leč momentálně ho taktéž nemám - plameny, kouř, křemíkové nebe, šak to znáte..:-) myslím, že třeba Léto, by ti ho na svých kvalitních strankách jistě povolil stáhnout:)

  • upraveno 13. února 2007

    Ve slabé chvilce se jednou ser Léto dokonce nechal slyšet, že by ho mohl opatřit počeštěnými bublinami! :idea:

  • upraveno 13. února 2007

    tak sem s nimi! :wink:

  • upraveno 13. února 2007

    Pokusím se to domluvit. Mám na něj velký vliv. 8) :wink:

  • upraveno 13. února 2007

    Po mírném naléhání ze strany sera Těžkohlavého ("...nebo tě umlátím lopatou!") jsem se rozhodl upravit své priority a vrhnout se na počeštění bublin. :)

  • upraveno 13. února 2007

    jako že to má přednost před překladem Sworn Sword? kterej hlupák to vymyslel?:-)

  • upraveno 13. února 2007

    Já! :wink:

    Ale předpokládám, že mi ten Potulný rytíř zabere tak den, zítra ráno by tu mohl být. Sworn sword je běh na delší trať. 8)

  • upraveno 13. února 2007

    Alek wrote:
    jako že to má přednost před překladem Sworn Sword? kterej hlupák to vymyslel?:-)

    Ano, i já přidávám svůj hlas k Alekovi. Já se tak těšila na SS...

  • upraveno 13. února 2007

    Já bych zase chtěl komix v originále!!! :lol: Na počešťování bublin se vykašli ;-)

  • upraveno 13. února 2007

    Zítra ho hodím na stránky v originále i v překladu.

    Překlad Esesáka se zpozdí o jeden den, ale to snad nevadí, vzhledem k tomu, že stejně bude trvat pár týdnů.

    Slibuji, že na něm pak budu pracovat s o to větší horlivostí. :P

    Eddarde, ptal ses na tu Tyrionovu kapitolu - je v sekci GRRM a Píseň, podsekce Píseň ledu a ohně.

  • upraveno 13. února 2007

    Chtěl bych uvést na pravou míru některá poněkud zkreslená tvrzení.

    Ser Léto přehání, jak je jeho dobrým zvykem.

    O žádné lopatě nebyla řeč. Pokud si vzpomínám, tak jsem se až v samotném závěru našeho přátelského a nezávazného rozhovoru krátce zmínil o natírání dehtem, vyválení v peří a vyhnání z města s klackem v ruce. :!: :wink:

    Jsem v podstatě neválčivý a mírumilovný tvor...

  • upraveno 15. února 2007

    Pevně věřím, že mnohým zdejším přispěvatelům by po spatření opeřeného zlovlka vyváleného v dehtu povolily útroby. :D

    Abych vykázal nějakou činnost, zveřejňuji první přeložený díl komiksu (celkem z šesti; jinak u těch ostatních mám vyčištěné bubliny, jen do nich vepsat text)

    http://leto.kvalitne.cz/thk/01.rar

  • upraveno 15. února 2007

    8)



    Oh, he's a maester and he's OK,

    He sleeps all day and he works all night.

    Hallelujah!

    :D

  • upraveno 15. února 2007

    :twisted: mne to nejak divne otvara, a neviem to v kompe najst! :twisted:

  • upraveno 15. února 2007

    A nestáhl sis to někde mimo harddisk? :lol:

    Potvrzuji, že to je fungicidní. 8)

    Naozaj. :wink:

  • upraveno 15. února 2007

    Nejen že je to fungicidní, je to přímo uchvancancující...Léto si zadělává na řád vrchního překladače:-)

  • upraveno 15. února 2007

    nuz neviem, ponukne mi to rozbalit, ale iba do temporary a neviem sa tam dostat.... :twisted:

    no nieco vymyslim :idea:

  • upraveno 15. února 2007

    Sice mě za těch 10 MB chtěl ráno náš admin zabít, ale díky!!!

    Sarven: Nesnažíš se to náhodou rozbalit před stažením? A máš správně nakonfigurovanej WinRAR? Mě to přijde jinak bez problémů. Pokud bys to měl mít stažený někde a nevíš kde, zkus si vyhledat např. soubor Hedge Knight #1 pg01.jpg :P

  • upraveno 17. února 2007

    Tak tady je druhý díl komiksu:

    >>2<<</a>

    Jestli bude mistra bedynku zabíjet admin za každý stáhnutý díl, pak možná brzy překoná Berika Dondarriona. :wink:

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.