Edmure Tully - jeho POV jsme v Písni nedostali ani jednou. (Jedině že by na něj došlo ve Vichrech, když už nám Catelyn nic neřekne ;-).) Vytáhlas ho na světlo velice hezky a to ještě ve chvíli, kdy je smutný a navíc se mu ani nedaří rozloučit se správně s otcem, kterého právě ztratil. Nechceš k němu pak ještě něco přídat, třeba jeho myšlenky v zajetí po pádu Řekotočí?
Edmund byl pro mě vždy takový lehkovážný hejsek, ve stínu silnějšího otce a strýce, někdo průměrný a nevýznamný. Přitom pak svůj význam nabyl, byť ne zcela zásluhou svých kvalit a dovedností. Přitom jistě i on má co sdělit. Zajímal by mne jeho pohled na svatbu a procitnutí po svatební noci :).
Komentáře
Vďaka za komentáre.