Vypadá to, že jsme se od minulé povídky dostali v čase kus dopředu. Takže začíná další válka kvůli pokusu o vraždu? Další intriky nebo jenom hádka, po které se někdo neovládl? Je fajn, že ses pustil do pokračování - a tentokrát navíc rovnou v dramatičtějším stylu. Doufám, že nám doplníš ještě děj mezi Tvojí první a druhou povídkou. Bude to kronika nebo vyprávění jako tohle?
Neřekla bych, že je to prequel, spíše bych to označila za teaser :). Proč Aalyx zaútočil na svého krále? Přežije Aenar? (Tipuji, že spíše ne.) Bude další tanec draků?
Teasuje to hezky, temnota černých cel, vyrývačný příbuzný hecující k rozhodné akci (potenciál budoucích problemu), celkem tristní kontext s nadhozenými otázkami a na závěr zastrájení. Snad jen, že se v té části setkání trochu opakovalo slovo "tvrdý".
Komentáře
Je fajn, že ses pustil do pokračování - a tentokrát navíc rovnou v dramatičtějším stylu. Doufám, že nám doplníš ještě děj mezi Tvojí první a druhou povídkou. Bude to kronika nebo vyprávění jako tohle?
A k otázkám... Uvidíme. Ale až za mnohem delší dobu, neboť nyní mi ještě zbývá mnoho práce s tím, abych pokryl rozdílových 20 let :)