Hodnocení 20. kola I&F fan povídek - Ice & Fire

upraveno 9. května 2021 v Povídky
imageHodnocení 20. kola I&F fan povídek - Ice & Fire

Jubilejní 20. kolo klání o nejpovedenější fan povídku.   Hodnocení bude probíhat do 31. července 2021. Autor/ka vítězné povídky získá jednu z knih od George R. R. Martina z produkce nakladatelství ARGO. POZOR! Můžete rozdat maximálně 15 bodů (samozřejmě je … celý článek

Číst celý článek zde


Komentáře

  • Osm povídek... Už se těším na čtení.
  • Taky jsem moc zvědavá. Minulé kolo mělo sice míň povídek, ale výbornou úroveň. Tohle je výroční, tak snad bude ještě lepší
  • Hmmm, letmo jsem nahlédla a vypadá to velice zajímavě. Těším se!
  • Jak jste na tom se čtením a hlasováním?
  • Taky mám odhlasováno.
  • Měl někdo nějaké dilema, nebo se body rozdávali snadno?
  • upraveno 15. června 2021
    @Aviv Některé povídky jsem si opravdu musela přečíst víckrát... :-) Nejlíp se tentokrát bodovalo Tobě, že? ;-) Taky sis to zasloužila. Doufám, že se tentokrát přestanou bát i ti, kdo si obvykle jen počtou a nehodnotí. Vždyť je škoda přijít o tuhle možnost. Hlasování je přece pro všechny, kdo sem patří
  • Nu, ano, nebudu lhát, to, že u několika jsem automaticky měla nulu, mi umožnilo víc ocenit jiné.
  • Závidím autorům, kteří mají automaticky víc bodů, protože nemohou hodnotit sami sebe. Pro mě je to dilema vždy! Těm povídkám, které se mi líbí, bych klidně dala plný počet, ale pak by mi nezbylo na jiné, a já se vždy snažím dát každému z autorů alespoň 1 bod, protože šel s kůží na trh a napsal něco pro druhé... Přiznávám ovšem, že jak se s menším počtem povídek snižuje i množství bodů, které je možné rozdělit, tentokrát jsem musela - s krvácejícím srdcem - někde dát i 0, abych mi to vyšlo.
  • Taky se mi stalo, že jsem po dlouhém lítostivém koukání někomu odklikla nulu, ikdyž jsem si říkala, že ten jeden bod si to doopravdy zaslouží. Zároveň chci věci jaksi odstupňovat a nejen prásknout vše jednomu dvěma, takže taky někdy řeším, jestli mé ocenění vyjádřit plně, nebo pro nedostatek bodu jeden ubrat a dát jinam.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tak jak? :)
  • Já jsem hodnotila jako jedna z prvních, takže jsem z obliga B-).
    Na stávajícím systému se mi líbí to, že autor dostane knihu od Arga :-).
  • Za mě odhlasováno.
  • OakenfistOakenfist Alyn Dubová pěst :o)
    Já mám také odhlasováno. Jestli bude soutěž pokračovat, budu rád. V opačném případě budu stejně psát dál.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 4. srpna 2021
    Mě z vás fakt jednou klepne. Je jen sedm hlasujících, a z toho dva překročili povolený počet bodů...
    Pořadí na prvních dvou místech zůstalo naštěstí stejné i po odečtení těch marných hlasování. Dokonce zůstal shodný i těsný rozestup mezi nimi.
  • Tak to nás moc hlasujících není :-(
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    To už dlouho, stejně jako autorů.
  • Škoda těch dvou přepálených. Nemohli by si to dodatečně opravit? Když je to výroční a pravděpodobně poslední kolo...
  • OakenfistOakenfist Alyn Dubová pěst :o)
    :-D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.